Newsy bukmacherskie

Samochód Roku. Sprawdź kursy bukmacherów. Internetowe zakłady specjalne.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Prawdziwa gratka dla fanów szybkich samochodów oraz zakładów bukmacherskich. Jeden z bukmacherów online przedstawił właśnie swoje kursy dotyczące Car of the Year Award. Internetowe zakłady specjalne.

Gala World Car Awards to wydarzenie, na które z niecierpliwością czekają fani motoryzacji na całym świecie. Tegoroczna gala miała się odbyć w Nowym Jorku, natomiast z wiadomych przyczyn nie dojdzie ona do skutku. A przynajmniej nie w takim formacie, jak zazwyczaj. Internetowe zakłady specjalne.

Organizatorzy postanowili przyznać nagrody, jednak całe wydarzenie odbędzie się bez takiej pompy, jak w latach ubiegłych, lecz będzie miało znacznie skromniejszy charakter. 

Jak co roku nagrody zostaną w kilku kategoriach, a jeden z topowych bukmacherów online przedstawił właśnie ofertę zakładów na to wydarzenie. Przyjrzyjmy jej się z bliska. 

world car awards


Pierwsza kategoria to Najlepszy Design Roku. Naturalnym pewniakiem wydaje się być tutaj Porsche Taycan, natomiast patrząc na kursy zaproponowane na ten rynek przez oddsmakerów, nagrodę otrzyma raczej Peugeot 208 lub Mazda 3, a to wszystko z tego powodu, że Porsche jest nominowane w większości prestiżowych kategorii, a przecież nie może zgarnąć wszystkich statuetek. 

O najważniejszą nagrodę, tj. Car of the Year powalczą w tym roku dwie Mazdy oraz Kia Telluride, natomiast patrząc na kursy zaproponowane przez bukmacherów statuetka dla Kii byłaby sporą niespodzianką. 

Następna kategoria to Najlepszy Luksusowy Samochód Roku. Tutaj o prymat pierwszeństwa biją się Mercedes Benz EQC oraz dwa Porsche, natomiast zdecydowanym pewniakiem wydaje się być ten pierwszy.

Z kolei Porsche zdominowało następną kategorię, a mianowicie Najlepszy Samochód Wyścigowy, gdzie wszystkie 3 nominowane auta pochodzą właśnie z tamtejszej stajni. 

No i na końcu, co wcale nie oznacza, że jest to kategoria najmniej ważna, Najlepszy Samochód Miejski. Tutaj mamy już samochody bliższe nam, śmiertelnikom, a zdaniem oddsmakerów tego bukmachera online o tytuł powalczą w tym roku KIA, Mini oraz Volkswagen.

Strategia zakładów długoterminowych - który format turnieju jest bardziej przypadkowy?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

I've been looking for photos and articles on this topic over the past few days due to a school assignment, casino online and I'm really happy to find a post with the material I was looking for! I bookmark and will come often! Thanks :D

Avatar
Avatar
Avatar

Mazda to samochód dla jeleni

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.