Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Po co bukmacherzy oferują bonusy?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Każdy z was chętnie korzysta z promocji organizowanych przez najlepszych bukmacherów online. Jednak czy zastanawialiście się kiedykolwiek, dlaczego firmy bukmacherskie rozdają pieniądze na prawo i lewo? Czemu/komu ma to służyć? Przekonajmy się!

tutorial beting bonuses and promotions

Czy darmowe środki na pewno są darmowe?

Bonusy, promocje i konkursy bukmacherskie są jednymi ze skuteczniejszych sposobów na przyciągnięcie nowych oraz zatrzymanie stałych klientów przez firmy bukmacherskie. Poszczególni operatorzy najpierw proponują hojny bonus powitalny, a następnie co jakiś czas zasilają konta graczy darmowymi środkami na grę, chociażby w postaci darmowych zakładów, bądź też innych promocji okolicznościowych. 

Jednak, jak się pewnie domyślacie, w życiu nie ma nic za darmo. Po co zatem bukmacherzy regularnie wspierają was dodatkową gotówką? Z dobrego serca? Z litości? Ani jedno, ani drugie!

Jak odebrać bonus od depozytu?

Topowi bukmacherzy online nie są organizacjami charytatywnymi, a wszystkie ich działania zmierzają ku temu, aby pieniądze wędrowały z waszego portfela na ich konta, nigdy w przeciwnym kierunku! Bonusy mają zatem stanowić swego rodzaju przynętę, dzięki której założycie, a następnie będziecie przez maksymalnie długi okres czasu regularnie obstawiać zakłady u danego bukmachera (coś jak darmowe drinki w kasynie).

Regulamin, obrót i inne pułapki czyhające na łowców bonusów

To prawda. Najlepsi bukmacherzy online regularnie oferują swoim klientom bonusy i promocje. Zazwyczaj jednak większość z nich (nie wszystkie) robią to w tak sprytny sposób, aby wykluczyć, albo w najczarniejszym scenariuszu zminimalizować własne straty. Dlatego każdy doświadczony typer od deski do deski zapozna się z treścią regulaminu danej promocji. Również (a może przede wszystkim) z warunkami zapisanymi najdrobniejszym drukiem.

Z punktu widzenia bukmachera idealnym rozwiązaniem jest sytuacja, w której gracz przegra przyznane darmowe środki jeszcze w trakcie spełniania warunków ich otrzymania. Dlatego wymyślono warunek obrotu bonusem, którego przebrnięcie jest jedyną opcją na “spieniężenie” bonusu, a mniej uczciwi bukmacherzy o niskiej renomie wymagają od swoich klientów obrotu bonusem x5 lub x6 po kursie min. 1.90 zanim pozwolą go wypłacić i cieszyć się darmowymi środkami na grę. Nie twierdzimy, że jest to zadaniem niemożliwym do wykonania, lecz z pewnością karkołomnym i wielu z was przez ten proces najzwyczajniej w świecie nie przebrnie.

Jak się przed tym bronić? To dziecinnie łatwe. Wystarczy przed założeniem konta u danego bukmachera poszukać opinii na temat jego wiarygodności, a następnie solidnie zapoznać się z regulaminem interesującej nas promocji i być może bardziej niż wysokością ewentualnych darmowych środków zasugerować się warunkami ich otrzymania.

Odbierz darmowe środki bonusowe na start.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.