Bonusy i promocje bukmacherskie


Planujesz założyć konto u bukmachera internetowego i zastanawiasz się, jak zdobyć dodatkowe środki na grę? Jesteś we właściwym miejscu! Lista promocji oferowanych przez firmy bukmacherskie jest długa i każdy znajdzie coś dla siebie. Nowi klienci mogą zazwyczaj liczyć na bonusy powitalne w formie dodatkowych środków doliczanych do konta gracza w trakcie składania depozytu. Inne popularne bonusy to darmowe zakłady, tzw. Freebety - w przypadku przegrania zakładu bukmacher zwróci Ci pieniądze! Z kolei stałym klientom firmy bukmacherskie proponują bonus od kolejnych wpłat, tzw. Reload bonus. Inne ciekawe promocje to bonusy lojalnościowe, promocje dla VIP - ów oraz bonusy okolicznościowe proponowane przy okazji konkretnego wydarzenia. W tym dziale podpowiemy Ci, którzy bukmacherzy proponują najlepsze bonusy.

Bonus od depozytu to zdecydowanie najczęściej stosowana przez bukmacherów forma promocji powitalnej dla nowych graczy. Jej zasady są szalenie proste. Klient rejestruje nowe konto gracza na stronie bukmachera i dokonuje pierwszego depozytu, z kolei bukmacher dodaje do jego konta darmowe środki na grę zgodnie z regulaminem promocji. Czasem będzie to 50% od kwoty depozytu, natomiast innym razem 100% wpłacanej kwoty. Żeby jednak nie było zbyt różowo, to zazwyczaj bukmacher wymaga obrotu bonusem, czyli postawienia zakładów na z góry ustaloną kwotę po ustalonym kursie minimalnym.

Niewątpliwą zaletą tego bonusu z punktu widzenia typera są darmowe środki, jakie otrzymuje on na dalszą grę u konkretnego bukmachera. Poza tym, inaczej niż jest to w przypadku chociażby szybko tracących ważność freebetów, w tym przypadku gracz nie musi się spieszyć i może spokojnie zastanowić się nad zakładami spełniającymi warunki obrotu bonusem.

No właśnie. Obrót bonusem. Trudno tutaj mówić o wadzie, natomiast z pewnością jest to pewna niedogodność. Warto wcześniej zapoznać się z regulaminem promocji na stronie bukmachera i dowiedzieć się, jakie są warunki otrzymania bonusu. Pozwoli wam to zaoszczędzić sporo nerwów, a może i pieniędzy.

Kolejna chętnie stosowana przez bukmacherów promocja to darmowe zakłady. Typerzy uwielbiają popularne freebety, gdyż dzięki nim mogą obstawić dane wydarzenie bez konieczności inwestowania w zakład własnych środków. Jak to wygląda w praktyce? Szalenie prosto!

Bukmacher organizuje promocję, w której nagrodą jest freebet bonus o określonej wartości, a następnie rozdaje darmowe zakłady klientom, którzy spełnią warunki promocji. Freebet bonus nie jest realną gotówką, którą można natychmiast wypłacić, lecz czymś na kształt vouchera, bonu podarunkowego, za który typer może obstawić zakład bez ryzyka, że straci własne środki. Oczywiście bukmacher określa kurs minimalny, a czasem rodzaj zakładu, na który można wykorzystać freebet, natomiast jeśli typ okaże się poprawny, wówczas wygrane środki należą do gracza i może z nimi zrobić co tylko zechce (chociażby wypłacić je pod wskazany przez siebie adres).

Sporo zwolenników ma również bonus cashback lub jak kto woli zakład bez ryzyka. Bukmacherzy dosyć często stosują ten rodzaj promocji, proponując bonusy zarówno nowym, jak i stałym klientom. O co dokładnie chodzi?

Przyznając cashback bonus bukmacher daje nam gwarancję zwrotu całości środków w przypadku niepowodzenia danego zakładu. W praktyce obstawiamy wybrany przez nas zakład ze świadomością, że jeśli nasz typ okaże się niecelny, wówczas zainwestowane środki pojawią się z powrotem na naszym koncie gracza u danego bukmachera.

Jakie są główne zalety tego rodzaju promocji? Na pierwszym miejscu musimy umieścić gwarancję bezpieczeństwa naszych środków, które nie stopnieją w przypadku niepowodzenia. Równie istotna kwestia to również brak konieczności obrotu, jak ma to miejsce chociażby w przypadku freebet bonusa. Wreszcie, mając poczucie bezpieczeństwa, możemy zaryzykować nieco odważniejszy zakład po wyższym kursie, na który nigdy nie zdecydowalibyśmy się za realne środki, a który może nam przynieść sporą wygraną.

Jeśli myślicie, że bukmacherzy proponują bonus od depozytu wyłącznie nowym klientom, to jesteście w sporym błędzie. Nic bardziej mylnego! Możliwe jest otrzymanie bonusa w ramach drugiego, trzeciego i każdego kolejnego depozytu, a to wszystko w ramach reload bonus.

Bukmacher określa wówczas zasady, dzięki którym można otrzymać bonus, a zadaniem klienta jest spełnić warunki promocji zawarte w regulaminie. Nic prostszego, prawda? Smutna wiadomość jest taka, że zazwyczaj bukmacherzy nie są tutaj aż tak hojni jak w przypadku bonusów powitalnych i w ramach reload bonus oferują nieco mniej darmowych środków.

Inna ciekawa promocja to tzw. Refer a friend bonus, co w największym skrócie można przetłumaczyć jako bonus za przyjaciela. Wiadomo, że bukmacherom zależy na jak największej liczbie rejestracji, dlatego kuszą nowych graczy wszelkimi możliwymi sposobami.

Wystarczy, że wasz znajomy zarejestruje nowe konto gracza u danego bukmachera dzięki waszemu poleceniu i dokona pierwszego depozytu. On sam zgarnie bonus powitalny oferowany akurat nowym graczom przez bukmachera, a na waszym koncie pojawi się Refer a friend bonus.

Zdarza wam się zbierać punkty lojalnościowe na stacjach benzynowych oraz w ulubionych sklepach internetowych? Tam każdy zatankowany litr paliwa oznacza dla was określoną ilość punktów, które w przyszłości możecie wymienić na wartościowe nagrody.

Podobnie jest w przypadku bonusu lojalnościowego. Każdy postawiony kupon to kolejne punkty na waszym koncie gracza. Im więcej punktów, tym większa szansa na znakomity bonus w przyszłości, którym w zależności od bukmachera może być gotówka, czy chociażby pokaźny freebet bonus.

Na koniec zostawiliśmy sobie konkursy bukmacherskie, chociaż to wcale nie oznacza, że typerzy nie lubią tego rodzaju promocji. Wręcz przeciwnie! Ogromnym argumentem na korzyść konkursów jest fakt, że poza znakomitymi nagrodami do wygrania dochodzi tutaj możliwość rywalizacji z innymi graczami, co wywołuje dodatkowy dreszczyk emocji.

A jest się o co bić! Zazwyczaj wysokość puli nagród w konkursach typerów robi spore wrażenie, a często poza bonusami w gotówce lub darmowymi zakładami możemy wygrać np. bilety VIP na popularne wydarzenia sportowe.

No content available.
Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.