Newsy bukmacherskie

Tytuł dla Bayernu wcale nie taki pewny. Wiemy, która drużyna może pokrzyżować plany Lewandowskiego.

Udostępnij:
FacebookTwitter

W ostatni weekend ponownie wystartowała niemiecka Bundesliga i momentalnie doszło do sporych roszad w notowaniach najlepszych bukmacherów online, którzy nie są już tak mocno przekonani o tym, że mistrzowski tytuł zostanie w Monachium.

Zarówno przed inauguracją obecnego sezonu, jak i w jego trakcie praktycznie nikt nie miał większych wątpliwości co do tego, który zespół okaże się najlepszy w Bundeslidze i wszyscy zgodnie wskazywali Bayern Monachium jako przyszłego mistrza Niemiec.

Wystarczyła jednak jedna kolejka wznowionego sezonu, aby na nowo rozgorzała dyskusja na temat tego, jaka drużyna będzie za kilka tygodni fetowała tytuł. A wszystko to za sprawą Borussii Dortmund, która w kapitalnym stylu rozbiła rywala zza miedzy Schalke Gelsenkirchen aż 4:0.

Poradnik Typera - Paradoks hazardzisty

To, a także dość blady występ Bayernu dzień później sprawiły, że bukmacherzy postanowili na nowo zweryfikować ten rynek zakładów i o ile jeszcze kilka dni temu bukmacher płacił za mistrzostwo Dortmundu 6.50, tak po kapitalnym sobotnim występie kurs na triumf ekipy Luciena Favre’a spadł do poziomu 5.50.

888sport bundesliga

Oczywiście faworytem nadal pozostaje Robert Lewandowski i jego Bayern Monachium, jednak po ostatniej kolejce ani bukmacherzy, ani typerzy, ani eksperci nie są już przekonani o końcowym triumfie Bawarczyków.

Więcej szczegółów na temat tego rynku zakładów znajdziesz na stronie bukmachera.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

When I read an article on this topic, totosite the first thought was profound and difficult, and I wondered if others could understand.. My site has a discussion board for articles and photos similar to this topic. Could you please visit me when you have time to discuss this topic?

Avatar

It's really great. Thank you for providing a quality article. There is something you might be interested in. Do you know slotsite ? If you have more questions, please come to my site and check it out!

Avatar
Avatar

To postawcie mądrale na tą Borussie jak tacy mądrzy jesteście. Oczywiste że Bayern wygra

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.