Newsy bukmacherskie

E-sportowy poradnik typera - jak obstawiać Dota2?

Udostępnij:
FacebookTwitter

E-sportowe zmagania najlepszych graczy gromadzą przed ekranami wielomilionową rzeszę fanów na całym świecie. Tym razem przygotowaliśmy niespodziankę dla tych z was, którzy chcieli obstawiać u bukmachera pojedynki Dota 2, jednak nie za bardzo wiedzą, jak się za to zabrać.

Zakłady na e-sporty.

Zanim udzielimy wam kilku wskazówek dotyczących obstawiania Defense of the Ancients 2, wyjaśnijmy najpierw, na czym polega ta gra i skąd się w ogóle wzięła. Dota 2 to jedna z najbardziej popularnych gier typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), zaś jej początki sięgają roku 2003, kiedy to użytkownik o pseudonimie IceFrog napisał jedną z map do popularnej wówczas (i obecnie) gry Warcraft III, która jednak szybko zaczęła żyć swoim życiem i błyskawicznie stała się tak popularna wśród graczy na całym świecie, że postanowiono z niej stworzyć osobny tytuł, właśnie DOTA. Gra biła rekordy popularności, dlatego gigant na rynku gier wideo Valve postanowił zatrudnić IceFroga do napisania kontynuacji serii i tak w 2013 roku na rynku pojawiła się DOTA 2.

Jak wygląda sama rozgrywka? Czytaj dalej.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar
Avatar
Avatar

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.