Newsy bukmacherskie

Typer z Wielkiej Brytanii wygrał grubo ponad 100 tysięcy funtów u bukmachera.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Kolejna rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Gracz z Anglii przewidział wyniki wszystkich meczów ostatniej kolejki w Premier League i zgarnął majątek.

Rekordowe wygrane u bukmacherów internetowych. Ostatnia seria gier w angielskiej Premier League sezonu 2018/2019 na długo zostanie w pamięci pewnego typera z Wielkiej Brytanii. Otóż ten mieszkający na co dzień w Derbyshire mężczyzna nieco dla żartu obstawił wyniki 10 kończących sezon spotkań (m.in. zwycięstwo Cardiff na Old Trafford) i jak się później okazało, nie pomylił się w ani jednym przypadku, co przy śmiesznie niskim wkładzie wynoszącym skromne £5 dało mu wygraną £117,485!!!

Najwyższe wygrane w zakładach bukmacherskich

Żeby było śmieszniej, typer nie wiązał z tym kuponem większych nadziei i zupełnie o nim zapomniał. Tym większe było jego zaskoczenie, kiedy po kilkunastu dniach zalogował się na swoje konto gracza u jednego z bukmacherów online i zobaczył gigantyczną wygraną.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

I've been troubled for several days with this topic. baccaratcommunity, But by chance looking at your post solved my problem! I will leave my blog, so when would you like to visit it?

Avatar

First of all, thank you for your post. casinosite Your posts are neatly organized with the information I want, so there are plenty of resources to reference. I bookmark this site and will find your posts frequently in the future. Thanks again ^^

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.