Newsy bukmacherskie

Triumf Bayernu nad Barceloną dał sporą wygraną angielskiemu typerowi.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Pochodzący z Wielkiej Brytanii gracz znakomicie przewidział scenariusz pojedynku Bawarczyków z Dumą Katalonii w ćwierćfinale Ligi Mistrzów, co pozwoliło mu ograć bukmachera na dość pokaźną kwotę.

Tegoroczna edycja piłkarskiej Ligi Mistrzów za nami. Najlepszym zespołem okazał się Bayern Monachium, który jako pierwszy zespół w historii wygrał komplet spotkań, zaś kilka meczów z udziałem Roberta Lewandowskiego i spółki na długo pozostanie w pamięci kibiców na całym świecie.

Jak chociażby zdemolowanie słynnej Barcelony z Leo Messim na czele w ćwierćfinale rozgrywek, kiedy to Bawarczycy strzelili aż 8 bramek i przy zaledwie 2 straconych golach awansowali do dalszych gier.

Znakomite wspomnienia z tego meczu będzie miał jeden z anielskich typerów, który inwestując skromne £5 wygrał u bukmachera aż £2,297. Ale po kolei.

Nasz bohater postawił u jednego z topowych bukmacherów online wielokrotny kupon AKO na to spotkanie, na którym umieścił aż 8 typów, zaś łączny kurs 459.40 pozwolił mu się cieszyć z tak fantastycznej wygranej.

3 pierwsze typy dotyczyły żółtych kartek dla Boatenga, Suareza i Vidala. O ile dwaj pierwsi trafili do notesu sędziego dosyć szybko (odpowiednio w 42 i 54 minucie), tak Arturo Vidal na upomnienie musiał pracować aż do 2 minuty doliczonego czasu gry. A zatem 3/8 typów z głowy. Idźmy dalej.

Poradnik Bukmacherski - Zasady skutecznego typowania kartek

Kolejny zakład dotyczył opcji Both To Score, natomiast tutaj obyło się bez większych nerwów. Bayern wyszedł na prowadzenie już w 4 minucie, zaś 180 sekund później David Alaba skierował piłkę do własnej bramki i mieliśmy remis 1:1. 4/8. Bez większych nerwów obyło się także w przypadku kolejnego typu, a mianowicie Over 2,5 goli, gdyż w 22 minucie za sprawą Ivana Perisica i jego gola na 2:1 było już po sprawie. 5/8 na zielono!

Dwa następne typy dotyczyły ilości celnych strzałów na bramkę poszczególnych zawodników. Nasz bohater potrzebował przynajmniej 1 celnego uderzenia na bramkę w wykonaniu Perisica, co stało się we wspomnianej przed momentem 22 minucie gry oraz 2 celnych strzałów Luisa Suareza. Urugwajczyk ostatecznie aż 3 razy uderzał na bramkę, co przy 5 celnych strzałach całego zespołu Barcy jest wynikiem znakomitym. 7/8 typów celnych.

Poradnik Typera - Wady i zalety zakładów Over/Under

Pozostał ostatni typ na kuponie, a mianowicie Over 10,5 rzutów rożnych. Tutaj również obyło się bez większych emocji, gdyż już do przerwy mieliśmy aż 10 cornerów, zaś ostatecznie licznik rzutów rożnych zatrzymał się na 15.

Serdeczne gratulujemy bukmacherskiego nosa i znakomitej wygranej!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Jak taki kozak był, to mógł postawić Correct Score 8-2 a nie bawić się w drobne jakieś

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.