Newsy bukmacherskie

Typerzy, którzy postawili u bukmachera na wygrane Romy i Liverpoolu zarobili majątek

Udostępnij:
FacebookTwitter

Już dawno nie byliśmy świadkami tak dramatycznego i sensacyjnego wieczoru w Lidze Mistrzów. Swoje mecze niespodziewanie wygrały bowiem Liverpool i Roma, a gracze którzy postawili taki zakład u bukmachera rozbili bank i zgarnęli fortunę!

  • Liga Mistrzów staje na głowie

Kiedy przed tygodniem Roma przegrała na Camp Nou 1:4, a Liverpool pokonał u siebie Manchester City aż 3:0 kwestia awansu do półfinału w obu parach wydawała się przesądzona. Rzymianie mieli w rewanżu odzyskać choć resztki honoru i godnie pożegnać się z tegoroczną edycją Ligi Mistrzów, natomiast w drugiej parze wszyscy zgodnie spodziewali się wygranej Manchesteru (niektórzy przebąkiwali nawet o odrobieniu strat z Anfield i awansie The Citizens do kolejnej fazy).

Los jednak bywa przewrotny i ostatecznie City mimo prowadzenia i sporej przewagi przed przerwą ponownie uległo Liverpoolowi, natomiast skazywana na pożarcie Roma rozbiła Barcę 3:0 i zameldowała się w półfinale. Jak dobrze można było zarobić przewidując takie, a nie inne rozstrzygnięcia u bukmachera? Dobrze!

  • Fortuna za zakład AKO na wygrane Romy i Liverpoolu

Nawet pojedyncze zakłady mogły przynieść olbrzymią wygraną. Dla przykładu, zakład na zwycięstwo Liverpoolu na Etihad Stadium bukmacher wycenił na 6.25, z kolei nawet za najniższą wygraną rzymian inny popularny bukmacher internetowy płacił aż 5.00! My jednak przeprowadziliśmy symulację ile można było wygrać, stawiając oba wczorajsze mecze na kuponie AKO. A zatem. Co by było gdyby?

Podwójny zakład na wygrane Romy i Liverpoolu dawał łączny kurs 30.00, czyli stawiając 100 PLN można było się wzbogacić o trzy “koła”. W porządku, ale szału nie ma!

Znacznie lepiej zarobili typerzy, którzy w obstawili u bukmachera następujący zakład: prowadzenie do przerwy i wygrana w całym meczu Romy oraz prowadzenie do przerwy City i wygrana w meczu Liverpoolu. Tacy szaleńcy pomnożyli swoje środki po kursie łącznym… 391.00, czyli całkiem nieźle - “stówa” dawała w tym przypadku wygraną blisko 40,000 PLN!

Prawdziwy majątek zgarnęli natomiast gracze, którzy zdecydowali się na postawienie u bukmachera zakładu AKO na dwa Correct Scory - wygrane Romy 3:0 oraz Liverpoolu 2:1 dawały kurs łączny… 1820.00 i pozwalały wygrać z postawionej “stówy” ponad 180,000 PLN!!!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.