Newsy bukmacherskie

Poradnik typera. W jaki sposób puste trybuny wpływają na wynik meczu? Odpowiedź was zaskoczy!

Udostępnij:
FacebookTwitter

W bukmacherskich poradnikach typera staramy się wam przekazać naszą wiedzę i doświadczenie, a także podzielić się z wami informacjami, które mogą być pomocne w obstawieniu zwycięskiego kuponu. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jaki wpływ na wynik rywalizacji w piłce nożnej ma brak kibiców na stadionie.

Poradnik typera. Najlepsi typerzy, obstawiając kupon u bukmachera, biorą pod uwagę każdy szczegół, nawet najmniejszy detal, który mógłby im pomóc w skutecznym wytypowaniu wyniku meczu. Wśród kibiców piłkarskich utarło się powiedzenie, że żywiołowo dopingujący fani to 12-sty zawodnik swojej drużyny, która chcąc nie chcąc, otrzymuje w ten sposób swego rodzaju handicap nad rywalem. No właśnie! Jak obecność kibiców na trybunach wpływa na wyniki rywalizacji? Przekonajmy się.

Przeczytaj cały poradnik typera.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Prednisone

Avatar

dosage of neurontine

Avatar

buy zithromax for fish

Avatar

Priligy

Avatar

Plaquenil

Avatar

stromectol for sale

Avatar

Propecia

Avatar

buying cialis generic

Avatar

Efekt jest taki, że nie da się tych meczów kompletnie oglądać. Ja gdzie wcześniej na weekendzie łapałem z 7 meczów, teraz od marca obejrzałem może ze 30 minut i w ogóle mi tego nie brakuje. Nuda straszna, tempo jak na plaży we Władysławowie, zero emocji. Chyba się wyleczyłem z piłki nożnej. Co nie znaczy, że z obstawek też bo jedno wcale nie wyklucza drugiego :)

Avatar

Tytuł jak z jakiejś konferencji klimatycznej. W jaki sposób? Rośnie globalne ocieplenie, a po każdym golu ginie pingwin

Avatar

Przecież to raczej jasne jak słońce, że bez dopingu maleją szanse gospodarzy a bez presji z trybun sędziowie są bardziej dobroduszni dla graczy! Oczywista oczywistość i nikt tutaj nie odkrył Ameryki raczej

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.