Newsy bukmacherskie

Poradnik typera. W jaki sposób puste trybuny wpływają na wynik meczu? Odpowiedź was zaskoczy!

Udostępnij:
FacebookTwitter

W bukmacherskich poradnikach typera staramy się wam przekazać naszą wiedzę i doświadczenie, a także podzielić się z wami informacjami, które mogą być pomocne w obstawieniu zwycięskiego kuponu. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić jaki wpływ na wynik rywalizacji w piłce nożnej ma brak kibiców na stadionie.

Poradnik typera. Najlepsi typerzy, obstawiając kupon u bukmachera, biorą pod uwagę każdy szczegół, nawet najmniejszy detal, który mógłby im pomóc w skutecznym wytypowaniu wyniku meczu. Wśród kibiców piłkarskich utarło się powiedzenie, że żywiołowo dopingujący fani to 12-sty zawodnik swojej drużyny, która chcąc nie chcąc, otrzymuje w ten sposób swego rodzaju handicap nad rywalem. No właśnie! Jak obecność kibiców na trybunach wpływa na wyniki rywalizacji? Przekonajmy się.

Przeczytaj cały poradnik typera.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Efekt jest taki, że nie da się tych meczów kompletnie oglądać. Ja gdzie wcześniej na weekendzie łapałem z 7 meczów, teraz od marca obejrzałem może ze 30 minut i w ogóle mi tego nie brakuje. Nuda straszna, tempo jak na plaży we Władysławowie, zero emocji. Chyba się wyleczyłem z piłki nożnej. Co nie znaczy, że z obstawek też bo jedno wcale nie wyklucza drugiego :)

Avatar

Tytuł jak z jakiejś konferencji klimatycznej. W jaki sposób? Rośnie globalne ocieplenie, a po każdym golu ginie pingwin

Avatar

Przecież to raczej jasne jak słońce, że bez dopingu maleją szanse gospodarzy a bez presji z trybun sędziowie są bardziej dobroduszni dla graczy! Oczywista oczywistość i nikt tutaj nie odkrył Ameryki raczej

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.