Newsy bukmacherskie

Takiej wpadki w tenisie jeszcze nie widzieliście. Typer mógł wygrać majątek, gdyby nie ten jeden mecz!!!

Udostępnij:
FacebookTwitter

To spotkanie na długo pozostanie w głowach kibiców tenisa na całym świecie. Szczególnie powinno wryć się w pamięć jednego typera, który w nieprawdopodobnych okolicznościach stracił szansę na wygranie kilkudziesięciu tysięcy dolarów.

Przez długi czas wydawało się, że to spotkanie upłynie bez większego echa. W meczu 1/32 wielkoszlemowego turnieju US Open na kortach w Nowym Jorku faworytka bukmacherów, Kristina Mladenovic z Francji bez większych problemów ogrywała młodziutką Rosjankę, Varvarę Grachevą. Pierwszy set padł łupem doświadczonej Francuzki 6:1, zaś w drugim prowadziła pewnie 5:1 i 40:0 i… wtedy stało się coś, co nie miało prawa się wydarzyć!

Rosjanka najpierw obroniła cztery piłki meczowe, po czym wygrała drugiego seta, natomiast w trzeciej partii zdeklasowała wyżej rozstawioną rywalkę 6:0 i zwyciężyła w całym meczu!!!

Jakie kursy na Rosjankę mogli proponować bukmacherzy przy stanie 6:1, 5:1 (40:0)? Nie chcemy zgadywać, natomiast naszym zdaniem mogły one zakręcić się w okolicach 1001.00 (jeśli macie taką wiedzę, to dajcie nam znać w komentarzach).

Szczególne powody do smutku ma dziś jeden z typerów, który z wiadomych przyczyn woli pozostać anonimowym. Otóż zainwestował on u jednego z bukmacherów online skromne $20 w kupon, na którym wytypował wyniki 9 spotkań i jak się wkrótce okazało, nie pomylił się w żadnym! No… prawie żadnym, poza wspomnianym wcześniej pojedynkiem Mladenovic z Grachevą. Smutek musiał być tym większy, że do zgarnięcia miał ponad 66 tysięcy dolarów! Nie chcielibyśmy być teraz w jego skórze…

 

tenis bukmacher us open

fot. Twitter

Poradnik typera - jak obstawiać tenis ziemny?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

ivermectin for dogs dosage

Avatar

propecia success

Avatar

Viagra

Avatar

Od lat w typowaniu u bukmachera wyznaję zasadę, że im mniej osób na boisku, tym większe ryzyko wałka. W piłce wtajemniczonych musi być co najmniej kilka osób, natomiast w tenisie można cuda robić. PO raz ostatni dałem typ na tenis z 10 lat temu ni nie narzekam.

Avatar

W tenisie widziałem już praktycznie wszystko i nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć. Czy to był wałek? Na 99% nie, bo nie przekręca się meczów w tak spektakularny sposób, gdyż to zawsze budzi podejrzenia. Mecze kręci się w białych rękawiczkach, tzn, w ten sposób, aby nikomu nie przyszło do głowy, że tam mógł być wałek. Tutaj dziewczyna dostała po prostu 2 gongi i jej siadła psycha, a tamta z kolei wszystko trafiała i ją niosło. Noin stop takie historie powtarzają się u lasek.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.