Newsy bukmacherskie

To on poprowadzi Anglików. Zaskakujące nazwisko!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Świat sportu stoi, co nie oznacza, że fachowcy nie dyskutują na temat zmian, jakie zajdą w futbolu w niedalekiej przyszłości. Swoje zdanie na większość tematów mają rzecz jasna najlepsi bukmacherzy online.

Co prawda kontrakt Gareth’a Southgate’a z angielską federacja wygasa dopiero w 2022 roku, natomiast eksperci na wyspach już zastanawiają się, kto przejmie kadrę po obecnym szkoleniowcu. Wiele będzie zależało od występów Anglików podczas Euro 2021 oraz Mundialu 2022, natomiast fachowcy oraz bukmacherzy już mają swoich faworytów. 

Dość niespodziewanie, głównym kandydatem na nowego selekcjonera Anglików jest na ten moment Eddie Howe - oddsmakerzy bukmachera online oceniają tę kandydaturę po kursie 6.00. Dlaczego niespodziewanie? Otóż Howe nigdy nie był wybitnym piłkarzem, ani nie jest wybitnym szkoleniowcem (dość powiedzieć, że tylko dwa razy wystąpił w młodzieżowej reprezentacji Anglii, a karierę trenerską spędził głównie na ławce Bournemouth). Być może eksperci oraz bukmacherzy dostrzegają coś, czego my nie widzimy…

netbet trener anglii


Co by nie mówić, z pewnością znacznie bardziej okazale prezentują się kolejne nazwiska na liście zaproponowanej przez bukmachera. Są tam m.in. Brendan Rodgers, Steven Gerrard, Frank Lampard, Jose Mourinho, Zinedine Zidane, Pep Guardiola, Jurgen Klopp, a nawet Alan Shearer oraz David Beckham.
 

W jaki sposób pada najwięcej goli?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

It's really great. Thank you for providing a quality article. There is something you might be interested in. Do you know baccaratsite ? If you have more questions, please come to my site and check it out!

Avatar
Avatar
Avatar

Ktoś mii wytłumaczy, dlaczego Anglicy sa faworytami buków do wygrania Euro?

Avatar

Franciszek Smuda

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.