Newsy bukmacherskie

Oto nowy szkoleniowec Barcelony? Kibice zachwyceni! Wielki powrót na Camp Nou.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Topowe ligi piłkarskie nie grają, co nie oznacza, że w ofercie najlepszych bukmacherów online brakuje ciekawych zakładów. Przykładowo na stronie bukmachera możecie obstawić nazwisko następnego szkoleniowca Barcelony.

Co prawda przygoda Quique Setiena z Dumą Katalonii nie trwa zbyt długo, natomiast coraz więcej ekspertów zastanawia się, czy taki klub to nie jest zbyt duży rozmiar kapelusza dla nieposiadającego doświadczenia na tak wysokim poziomie szkoleniowca. Kto mógłby go zastąpić na Camp Nou? Swoich faworytów zaprezentowali właśnie oddsmakerzy popularnego bukmachera online.

Ich zdaniem najpoważniejszym kandydatem na to stanowisko jest były gwiazdor Blaugrany Xavi Hernandez. Xavi był blisko objęcia posady już kilka miesięcy temu, jednak wówczas uznano, że powinien zdobyć jeszcze nieco doświadczenia, natomiast za jakiś czas to rzeczywiście on wydaje się być numerem jeden na liście potencjalnych trenerów Barcelony.

betfair barca


Kto dalej? Lista zaprezentowana przez bukmachera jest bardzo długa i nie brakuje na niej ciekawych nazwisk. Oddsmakerzy tego bukmachera nie wykluczają chociażby powrotu Luisa Enrique, bądź angażu byłego zawodnika Barcy Ronalda Koemana. A może wydarzy się nieco bardziej spektakularny scenariusz i to Leo Messi zostanie wkrótce grającym menedżerem Barcelony? To byłoby coś, prawda?

Strategia zakładów długoterminowych - który format turnieju jest bardziej przypadkowy?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

I came to this site with the introduction of a friend around me and I was very impressed when I found your writing. I'll come back often after bookmarking! casinosite

Avatar
Avatar
Avatar

i co twoim zdaniem Pep by ich zbawił? Przecież tam nie ma kto grac? Chyba że znowu by wydał z 300 milionów

Avatar

Powiinii Pepa prosić na kolanach żeby wrócił

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.