Newsy bukmacherskie

Kiedy Delta Flights wznowi loty do Chin? Sprawdź kursy bukmacherów.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Oferta zakładów specjalnych. W związku z sytuacją na świecie większość międzynarodowej floty powietrznej została na jakiś czas uziemiona. Kiedy się to zmieni? Swoje zdanie w tej kwestii przedstawili właśnie oddsmakerzy jednego z bukmacherów online.

Delta Flights to amerykańskie linie lotnicze, które w 2024 roku będą obchodziły stulecie działalności. Operator posiada blisko 800 maszyn i lata w 250 miejsc na ziemii. A będąc bardziej precyzyjnym latał, gdyż sytuacja globalna sprawiła, że od lutego większość jego maszyn została uziemiona. Zobacz jak prezentuje się oferta zakładów specjalnych.

Jednym z kluczowych kierunków Delta Flights jest terytorium Chin, dokąd w normalnych warunkach odbywały się aż 42 loty tygodniowo. Jeden z bukmacherów otworzył właśnie rynek zakładów, na którym pyta swoich klientów, kiedy operator wznowi komercyjne loty do Szanghaju, Pekinu, itd. 

Niestety nie mamy dobrych wieści. Oddsmakerzy tego bukmachera opcję, że wydarzy się to przed 31 maja 2020 wycenili na 5.60, natomiast kurs na zakład 1 czerwiec lub później wynosi zaledwie 1.08. 

Czy tak się właśnie stanie? Czy bukmacher wystawił prawidłowe kursy? Przekonamy się niebawem.

Kontrowanie w zakładach sportowych

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

It's really great. Thank you for providing a quality article. There is something you might be interested in. Do you know bitcoincasino ? If you have more questions, please come to my site and check it out!

Avatar
Avatar

TO PRAWDA. NIECH TO SIĘ WRESZCIE SKOŃCZY

Avatar

Ja nie mogę. Każdy dzień to są milionowe straty

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.