Newsy bukmacherskie

Czy Newcastle zostanie wkrótce mistrzem Anglii? To możliwe.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Angielskie tabloidy donoszą, że lada dzień Newcastle United trafi w ręce jednego z najbogatszych ludzi na świecie. Co to właściwie oznacza dla klubu? Bukmacherzy mają swoje przypuszczenia.

Szejk Mohammad bin Salman, bo o nim mowa, to jeden z najpotężniejszych ludzi w Arabii Saudyjskiej. Na ten moment piastuje m.in. urząd ministra obrony narodowej, sporo mówi się również o tym, że w przyszłości zasiądzie na tamtejszym tronie. Jego majątek szacuje się na około siedem miliardów dolarów, dlatego kupno klubu jest dla niego niczym wyjście po bułki.

Salman, który stoi na czele Saudyjskiego Funduszu Inwestycyjnego, ma przejąć stery w Newcastle za kwotę nieco ponad 300 milionów funtów, jednak wszyscy spodziewają się, że będzie to dopiero początek inwestycji na St. James Park. Czy zatem będziemy świadkami powstania nowej potęgi na miarę Manchesteru City?

Zdaniem oddsmakerów topowego bukmachera online kibice Newcastle mogą patrzeć w przyszłość ze sporym optymizmem, natomiast na sukcesy przyjdzie im nieco poczekać. Według nich szanse na to, że Newcastle wygra ligę już w przyszłym sezonie są naprawdę niewielkie, natomiast znacznie bardziej prawdopodobny jest ich zdaniem scenariusz, że klub zajmie miejsce w Top 6.
 

betfair newcastle specials


Jak będzie? Czy Newcastle dołączy błyskawicznie do czołowych ekip w Premier League? Przekonamy się niebawem, zaś więcej szczegółów na temat tego rynku zakładów czeka na was na stronach najlepszych bukmacherów online.


Poradnik Typera - Czy piłkarze obstawiają mecze u bukmachera?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Your writing is perfect and complete. baccarat online However, I think it will be more wonderful if your post includes additional topics that I am thinking of. I have a lot of posts on my site similar to your topic. Would you like to visit once?

Avatar

It's too bad to check your article late. I wonder what it would be if we met a little faster. I want to exchange a little more, but please visit my site slotsite and leave a message!!

Avatar
Avatar

a ŁKS myśli, że in vitro to nazwa pizzerii

Avatar

Hhaahahahahahahah dobry żart. Prędzej Widzew wygra Serie A!!!

Avatar

najpierw muszą się utrzymać w tym sezonie

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.