Newsy bukmacherskie

Czy naprawdę to ON zostanie wkrótce przywódcą Korei Północnej?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Jeden z topowych bukmacherów online otworzył właśnie arcyciekawy rynek zakładów, na którym możecie obstawić kolejnego przywódcę Korei Północnej oraz sporo zakładów z tym związanych.

Gdzie podział się Kim Dzong Un?! Polityczni eksperci na całym świecie od kilkunastu dni zadają sobie to pytanie, zaś odpowiedzi jak nie było, tak nie ma. Lider Korei Północnej po raz ostatni był widziany publicznie 11 kwietnia i od tamtej pory przepadł niczym kamień w wodę, omijając przy okazji kilka ważnych publicznych wystąpień. 

Czyżby stan zdrowia Kim Dzong Una uległ pogorszeniu? A jeśli tak, to kto zastąpi go na fotelu przywódcy kraju? Swoje zdanie w tej kwestii przedstawili właśnie oddsmakerzy jednego z bukmacherów online

north korea


Niektórzy eksperci sugerują, że Kim przeszedł niedawno bardzo poważną operację serca i dochodzi po niej do siebie. Tak czy inaczej, rynek zakładów jest otwarty, a zdaniem oddsmakerów następcą Kima może być ktoś z jego najbliższego otoczenia. Oczywiście jako pierwszych w kolejności wymienia się rodzeństwo przywódcy, a zatem jego siostrę Kim Yo-Jong oraz starszego brata Kim Jong-Chola. 

Najciekawsze jednak dopiero przed wami. Jedną z opcji jest również… Dennis Rodman, były gwiazdor koszykarskiej ligi NBA, który obecnie bardziej rozpoznawany jest na świecie z tego, że znakomicie czuje się w towarzystwie lidera Korei Północnej. 

north korea


Jak doskonale wszyscy wiemy, żaden news na temat lidera Korei Północnej nie może obyć się bez wzmianki o przywódcy Stanów Zjednoczonych Donaldzie Trumpie. Jeden z bukmacherów online otworzył nawet specjalny rynek zakładów, na którym możecie obstawić, czy Trump wspomni o Kimie w jednym ze swoich twittów przed 2 maja! Patrząc po kursach raczej nic takiego nie będzie miało miejsca (TAK 4.24, NIE 1.18), natomiast z amerykańskim prezydentem nigdy nic do końca nie wiadomo. 

A jaka jest wasza opinia na ten temat? Swoje zdanie wpiszcie jak zwykle w komentarzach poniżej.

Strategia zakładów - gdzie szukać przewagi nad bukmacherem?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

If I had found this before, my life could be much better than now. Thank you, and I would really like to let you know 메이저놀이터 so that you will feel good.

Avatar

F*ckin¦ Have you ever thought about including a little bit more than just your articles? 먹튀검증

Avatar

What’s up colleagues, its enormous post regarding educationand entirely defined, keep it up all the time. 메이저사이트

Avatar

I stumbled on this while browsing on google I’ll be sure to come back. thanks for sharing. https://therowdylender.com/

Avatar

I am continually looking online for articles that can facilitate me. Thank you! 토토사이트

Avatar

I've been searching for hours on this topic and finally found your post. casinocommunity, I have read your post and I am very impressed. We prefer your opinion and will visit this site frequently to refer to your opinion. When would you like to visit my site?

Avatar

Your explanation is organized very easy to understand!!! I understood at once. Could you please post about baccaratsite ?? Please!!

Avatar

A co wy jesteście Pudelek? Przecież to z góry wiadomo że zero szans!

Avatar

Najfajniejsza postać z Chicago Bulls. Ziomek miał pełen luz cały czas, a przy okazji robił niesamowitą robotę na deskach

Avatar

Rodman???? hehhahahahahaha, to był kozak jednak!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.