Newsy bukmacherskie

Analiza meczu Barcelona : AC Milan.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Czy powtórzy się wynik z ubiegłego sezonu? Oczekujemy gradu bramek na Camp Nou. Pierwsze starcie grupowe na San Siro nie potoczyło się po naszej myśli.

Zaskakująco dobrze prezentujący się Milan oraz słabo grająca Barcelona podzielili się punktami remisując 1:1. Mimo przewagi, Barcelony to Milan miał dwie 100% sytuacje do zdobycia gola choć  piłkarze Dumy Katalonii też razili nieskutecznością. Pytanie jak będzie w rewanżu ? W tamtym roku pamiętamy wysokie zwycięstwo Barcy, aż 4:0 .

Czy teraz dojdzie do powtórki? Barcelona po wygranej w Grand Derbi wydaje się, że jest na dobrej drodze do obrony tytułu Hiszpanii (chyba, że Athletico będzie grało jak dotychczas) Z Milanem u siebie też nie powinni mieć problemu, ale bardzo trudno przewidzieć wynik końcowy. Nie będziemy grać na kurs 1,22 i dlatego spróbujemy zaryzykować na handicap -1 (kurs ok. 1,55) Aby wyrównać szanse bukmacherzy wystawiają handicap azjatycki -1,5, -2 (kurs 1,85) Niby Barcelona nie zwykła przegrywać u siebie i zazwyczaj wygrywa różnicą dwóch bramek, jednak bałbym się wystawić linie, aż tak wysoko.


Jestem jednak przekonany, ze Messi i spółka zagrają bardziej ofensywnie co przełoży się na liczbę goli nie tylko po stronie Barcelony. Milan zagra z kontry co wcale nie musi skończyć się z zerowym dorobkiem goli. Postawiłbym na powyżej 3 bramki.


Mecze bezpośrednie obu zespołów:

  • Milan : Barcelona 1:1
  • Barcelona : Milan 4:0
  • Milan : Barcelona: 2:0
  • Barcelona : Milan 3:1
  • Milan : Barcelona 0:0
  • Milan : Barcelona 2:3

Średnia goli na mecz to 2,5 bramki
Srednia goli tylko na Camp Nou – 4 bramki.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

I really appreciate that this article is well summarized, and easy to understand. I am sure that 메이저놀이터 you must be interested in, can also teach you more logically.

Avatar

I came here because my friends recommended me how good this article is. There is priceless information that I have found. I will also recommend 토토사이트추천 to my relationship.

Avatar

Looking at this article, I miss the time when I didn't wear a mask. majorsite Hopefully this corona will end soon. My blog is a blog that mainly posts pictures of daily life before Corona and landscapes at that time. If you want to remember that time again, please visit us.

Avatar

It's the same topic , but I was quite surprised to see the opinions I didn't think of. My blog also has articles on these topics, so I look forward to your visit. baccaratcommunity

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.