Newsy bukmacherskie

Oscary 2019 - sprawdź kursy bukmacherów.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Przed nami uroczysta gala wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, czyli popularnych Oscarów. Jakie filmy zostaną nagrodzone w tym roku? Swoje przewidywania w tej kwestii mają rzecz jasna topowi bukmacherzy online.

Już 10 lutego w Dolby Theatre w Los Angeles odbędzie się 92. ceremonia wręczenia Oscarów. Jak zwykle w szranki stanie mnóstwo znakomitych twórców, najlepszych reżyserów oraz najbardziej utalentowanych aktorów. Kto w tym roku ma największe szanse na statuetkę? Sprawdź co na ten temat sądzą najlepsi bukmacherzy.

oscary william hill


Najwięcej emocji przynosi tradycyjnie rywalizacja w kategorii najlepszy film roku. Zdaniem oddsmakerów największe szanse na statuetkę mają w tym roku Once Upon a Time in Hollywood oraz 1917, które zostały nagrodzone podczas niedawnej gali Złotych Globów. Czy tak się stanie? Przekonamy się niebawem.

aktor kursy bukmacher


Znacznie mniej kontrowersji towarzyszy najlepszym aktorom i aktorkom. Patrząc na kursy zaproponowane przez bukmachera pewniakami do statuetki są Joaquin Phoenix oraz Renee Zellweger i każde inne rozstrzygnięcie należałoby rozpatrywać w kategoriach sporej niespodzianki.
 

aktorka bukmacher oscar

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

A za rok Oscara dostanie produkcja TVP pt ZENEK. Ponoć kursy na to są 1.01

Avatar

Czemu nie wspomnicie nic o tym że polski film jest nominowany do Oscara? Bo uderza w kościół pisowskie łajzy? Oj skończy się was czas niebawem. Wrócicie do papy Rydzyka z podkulonymi ogonami!!!

Avatar

Irishman? Hahahahahahahah. On powinien wygrać w kategorii NAJLEPSZY USYPIACZ. Podchodziłem do tego "dzieła" 4 razy i za każdym razem usnąłem po kilkunastu minutach. W sumie spoko, przynajmniej się wyspałem!!!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.