Newsy bukmacherskie

Czy Polska opuści szeregi Unii Europejskiej? Bukmacherzy znają scenariusz.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Wyjście Wielkiej Brytanii z UE spowodowało lawinę komentarzy, spekulacji i domysłów. Czy inne państwa postanowią pójść w ślady Brytyjczyków? A jeśli tak, to które? Swoje zdanie na ten temat mają rzecz jasna oddsmakerzy topowego bukmachera online.

31 stycznia o północy Brexit stał się faktem i Unia Europejska stała się szczuplejsza o jedno państwo członkowskie. Jednak brukselskie wróbelki coraz głośniej ćwierkają o tym, że niekoniecznie musi być to jednorazowy wybryk, lecz początek nowego trendu, a inne kraje postąpią podobnie. Które?

Nie wnikając słusznie czy nie, jednak fakty są takie, że jednym z państw najczęściej wymienianych w tym kontekście jest Polska. Czy faktycznie może dojść do Polexitu?

willima hill unia europejska


Patrząc na kursy zaproponowane na taki zakład przez bukmacherów nie można wykluczyć takiej ewentualności. Co prawda faworytem w tym wyścigu są ciągle Włosi, jednak Polacy depczą im po piętach. Zapytany o tę kwestię brytyjski eurosceptyk Nigel Farage powiedział, że jest przekonany, że to Polska jako następna pójdzie w ślady Brytyjczyków i opuści szeregi Unii Europejskiej! Czy tak się stanie i oddsmakerzy po raz kolejny będą mieli rację? Przekonamy się niebawem.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Unia europejska to neohitlerowski twór, który żołnierz Wojska Polskiego powinien niszczyc tak, jak w 1945 niszczył faszystowską gadzinę.

Avatar

przestańcie jątrzyć, lewackie nasienie. Są większe problemy na świecie. Np trzeba się wspólnie zastanowić, jak nie dopuścić do epidemii koronawirusa w Europie, zanim będzie za późno i wymrze pół planety!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.