Newsy bukmacherskie

Rekordowa wygrana u bukmachera. Angielski typer ograł bukmachera na ponad milion złotych.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Kolejna rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Gracz z Anglii postawił wielokrotny kupon AKO i wygrał mnóstwo pieniędzy.

Równo rok temu angielski typer, który z oczywistych względów woli pozostać anonimowy, postawił  u popularnego bukmachera online kupon AKO z 12 zdarzeniami. Obstawił na nim m.in. triumf Barcelony w La Liga, Juventusu w Serie A, Bayernu w Bundeslidze, PSG w Ligue 1, natomiast ostatnimi pozycjami na kuponie były wygrane Novaka Djokovica w Wimbledonie oraz triumf Anglii podczas MŚ w krykiecie.

Jak się okazało, nie pomylił się w żadnym wypadku, wszystkie jego typy były poprawne i dziś może cieszyć się z rekordowej wygranej przeszło miliona złotych. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych wygranych.

betting winner punter

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

I've been troubled for several days with this topic. totosite, But by chance looking at your post solved my problem! I will leave my blog, so when would you like to visit it?

Avatar

I saw your article well. You seem to enjoy totosite for some reason. We can help you enjoy more fun. Welcome anytime :-)

Avatar

dalibyście już spokój z wrzucaniem takich kwiatków. Przecież to niemożliwe żeby kolo postawił aż tyle na taki zakład, a poza tym, taki kupon to sam w domu wyspawam na paincie. KPINA

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.