Newsy bukmacherskie

Angielski typer w prosty sposób rozbił bank i zainkasował wartość 2 nowych Lamborghini.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Gigantyczna wygrana u bukmachera to zawsze coś, co cieszy oko każdego typera. Tym razem poszczęściło się graczowi z Anglii, który prawidłowo wytypował kilka gonitw podczas corocznego festiwalu w Cheltenham. Rekordowe wygrane u bukmacherów internetowych.

Cheltenham to mekka dla fanów wyścigów konnych. 4-dniowy festiwal, który co roku odbywa się wiosną, gromadzi łącznie na trybunach grubo ponad 200 tysięcy widzów, wśród których nie brakuje ludzi z pierwszych stron gazet, celebrytów, aktorów, a nierzadko również członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Rekordowe wygrane u bukmacherów internetowych.

Cheltenham to nie tylko wyścigi konne, ale również wszechobecny betting. Obstawianie wyścigów jest poniekąd tradycją i niemal każdy ściska w dłoni kupon mający przynieść gigantyczną fortunę. W tym roku poszczęściło się typerowi, który nie chciał ujawniać swoich danych i wolał pozostać anonimowy.

Otóż inwestując marne £2 prawidłowo wytypował przebieg sześciu gonitw i wzbogacił się o £182,567! Jak sam przyznał, zakładami bukmacherskimi zajmuje się raz do roku, właśnie podczas festiwalu w Cheltenham, niespecjalnie zna się na wyścigach konnych, a zwycięski kupon pomógł skonstruować mu przyjaciel. 

Najwyższe wygrane w zakładach bukmacherskich.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

I've been looking for photos and articles on this topic over the past few days due to a school assignment, totosite and I'm really happy to find a post with the material I was looking for! I bookmark and will come often! Thanks :D

Avatar

It's too bad to check your article late. I wonder what it would be if we met a little faster. I want to exchange a little more, but please visit my site baccarat online and leave a message!!

Avatar

I've been troubled for several days with this topic. baccarat online, But by chance looking at your post solved my problem! I will leave my blog, so when would you like to visit it?

Avatar

90% takich milionwerów odbija im szajba i błyskawicznie czyszczą konto. Nagle zaczynają kupować auta jachtgy itd, a kaska szybko się ulatania. Nie wspominając o wszystkich znajomych, którzy nagle pojawiają się nie wiadomo skąd

Avatar

Kurczę chciałby wygrać 1/10 tego co on

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.