Newsy bukmacherskie

Amerykanie drżą o wybory prezydenckie. Bukmacherzy znają scenariusz.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Pół roku dzieli nas od wyborów prezydenckich w USA. Czy w związku z aktualną sytuacją na świecie Stanom Zjednoczonym grozi anarchia? Swoje zdanie na ten temat mają najlepsi bukmacherzy online.

W tym roku dobiega końca 4-letnia kadencja Donalda Trumpa w Białym Domu, a zatem na jesieni Amerykanie znów pójdą do urn. Przynajmniej w teorii… Wybory prezydenckie zaplanowano na 3 listopada, natomiast z racji tego, że przyszło nam żyć w dość trudnych i niepewnych czasach wielu ekspertów zastanawia się, czy ten termin wyborów nie jest zagrożony.

Jak zwykle w takiej sytuacji warto sprawdzić, co o całej sprawie sądzą oddsmakerzy najlepszych bukmacherów online. I tak właśnie uczyniliśmy, a notowania są dość optymistyczne. Patrząc na kursy zaproponowane przez jednego z bukmacherów wybory 2020 powinny się odbyć bez większych przeszkód. Oddsmakery wycenili opcję TAK na 1.09, podczas gdy obstawiając opcję NIE można pomnożyć swoje środki po kursie 8.64.

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu?

No dobrze. Skoro już wiemy, że jesienią tego roku Amerykanie prawdopodobnie pójdą do urn, postanowiliśmy również sprawdzić, przy czyim nazwisku większość z nich postawi krzyżyk. Wyniki nie są specjalnie zaskakujące.

betfred wybory usa 2020


Zdaniem oddsmakerów topowego bukmachera online faworytem w listopadowym głosowaniu będzie urzędujący prezydent Donald Trump, zaś tuż za jego plecami uplasował się Joe Biden. Czy tak się faktycznie stanie? Czy zaproponowane przez bukmachera kursy okażą się prawidłowe? Przekonamy się, miejmy nadzieję, już jesienią.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

The assignment submission period was over and I was nervous, bitcoincasino and I am very happy to see your post just in time and it was a great help. Thank you ! Leave your blog address below. Please visit me anytime.

Avatar
Avatar

Skoro u nas mogą w maju to co?? W Stanach w listopadzie nie można?

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.