Newsy bukmacherskie

Szokująca prawda. Zdziwisz się jak często piłkarze obstawiają mecze u bukmachera.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Sport i zakłady bukmacherskie to naczynia powiązane. Aby wykluczyć wszelkie prawdopodobieństwo korupcji oraz oszustw zawodnicy mają bezwzględny zakaz obstawiania zakładów u bukmachera.  Jak to wygląda w praktyce? Okazuje się, że wcale nie tak różowo, jak mogłoby się wydawać. Internetowe zakłady sportowe.

Podpisując profesjonalny kontrakt zawodnik godzi się na warunek, że przez czas kariery nie będzie mógł obstawiać JAKICHKOLWIEK zakładów u bukmachera, a także, że nie będzie się z nikim dzielił wiedzą na temat wydarzeń, które mogłyby zostać przez kogoś innego wykorzystane w celu postawienia kuponu.

Internetowe zakłady sportowe.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy piłkarze biorą sobie ten przepis do serca, a patrząc na ich status i zarobki, można się mocno zdziwić, że nie potrafią zachować wstrzemięźliwości w tej kwestii.

Cały artykuł przeczytasz tutaj

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Cialis

Avatar

propecia for sale online

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.