Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Na co zwrócić uwagę w regulaminie bonusu?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Decydując się na skorzystanie z promocji bukmacherskiej powinniśmy najpierw zapoznać się z jej zasadami i regulaminem. Na które warunki bonusu zwrócić szczególną uwagę? Odpowiedź znajdziecie w tym poradniku.

poradnik regulamin bonusu interbookie

Warto przeczytać regulamin promocji na stronie bukmachera

Mniej doświadczeni typerzy często irytują się, że bukmacher nie przyznał im bonusu, mimo że “te pieniądze po prostu im się należały”. Niekiedy jest to efektem roztargnienia podczas spełniania warunków promocji, jednak zaskakująco często nieporozumienia powstają na skutek braku znajomości regulaminu danego bonusu.

Darmowy bonus - czytaj.

Dlatego na każdym kroku i do znudzenia staramy się wam przypominać o konieczności zapoznania się z warunkami interesującej was promocji - nie zajmie to wiele czasu, a pozwoli zaoszczędzić nieco nerwów i (być może) pieniędzy. Pamiętajcie przy tym, że zazwyczaj bonusy, promocje i konkursy bukmacherskie zazwyczaj mają całkowicie różne regulaminy, dlatego radzimy uważnie mu się przyjrzeć.

Najistotniejsze punkty regulaminu promocji

 • Warunki otrzymania bonusu - w tym miejscu znajdziecie wszystkie informacje, które umożliwią wam otrzymanie bonusu. Dowiecie się krok po kroku co musicie zrobić, aby móc ubiegać się o interesujący was bonus (chociażby zarejestrować konto i dokonać pierwszej wpłaty, albo postawić pierwszy zakład za określoną stawkę, albo postawić określoną ilość kuponów AKO w danym czasie).
   
 • Data otrzymania bonusu - najprościej rzecz ujmując, czas jaki bukmacher daje sobie na dodanie konkretnego bonusu do twojego konta gracza. W bardzo wielu przypadkach jest to max. 24 godziny.
   
 • Warunki obrotu bonusu - zasady które musimy spełnić, zanim darmowe środki bonusowe staną się realną gotówką na naszym koncie gracza. Więcej o obrocie bonusem.
   
 • Zakłady wykluczone z obrotu bonusem - niektóre bonusy otrzymamy jako nagrodę za postawienie konkretnego zakładu singlowego, w innym przypadku w promocji udział wezmą wyłącznie wielokrotne kupony AKO. Często bukmacherzy określają również, że z promocji wykluczone są zakłady dotyczące np. e-sportów i stawiając je nie możemy liczyć na bonus.
   
 • Gracze wykluczeni z promocji - jeden z kluczowych punktów regulaminu. Większość bukmacherów oferuje różne promocje na różne rynki (typer z Holandii może liczyć na inny bonus, niż chociażby gracz z UK). Sprawdź koniecznie czy interesujący cię bonus dostępny jest w twoim kraju, zazwyczaj znajdziesz to pod koniec Terms&Conditions.
   
 • Data wygaśnięcia bonusu - większość bonusów ma z góry określoną “datę ważności”, po której znikają z twojego konta gracza. Przykładowo - jeśli otrzymasz ważny 7 dni freebet bonus, to musisz go wykorzystać w zbliżającym się tygodniu, w przeciwnym razie stracisz go bezpowrotnie! 

Sprawdź aktualne darmowe bonusy i promocje bukmacherskie.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

canadian pharmacy prednisone

Avatar

Lasix

Avatar

Priligy

Avatar

Propecia

Avatar

cialis 5mg best price

Avatar

over the counter generic viagra

Avatar

Cialis

Avatar

symptoms of too much prednisone

Avatar

Neurontine

Avatar

Priligy

Avatar

zithromax for sinus infection

Avatar

Plaquenil

Avatar

furosemide generic name

Avatar

can i buy stromectol without rx

Avatar

Propecia

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.