Newsy bukmacherskie

Królowa Elżbieta gwiazdą Netflixa? Tego jeszcze nie było! Zapowiada się skandal.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Brytyjsko-amerykański serial bije rekordy popularności na platformie Netflix. Wykorzystać postanowili to oddsmakerzy bukmachera online, którzy otworzyli ciekawy rynek zakładów specjalnych.

Serial The Crown, opowiadający o pierwszych latach panowania Królowej Elżbiety II, to jedna z najchętniej wybieranych produkcji przez klientów platformy Netflix. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek, jak wzrosłaby oglądalność serialu, gdyby do obsady dołączyli członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej? Takiego scenariusza nie wykluczają oddsmakerzy jednego z popularnych bukmacherów.

Co zupełnie zrozumiałe, ich zdaniem najbardziej prawdopodobny jest występ w produkcji Meghan Markle, która co prawda oficjalnie nie należy już do Royal Family, lecz postanowiła kontynuować karierę aktorską, dlatego trudno dziwić się, że bukmacher za tę opcję płaci zdecydowanie najmniej.

betway the crown


Kto dalej? Według bukmachera spore szanse na angaż ma również książę Harry, a także Pippa Middleton. A co gdyby spełnił się bardziej spektakularny scenariusz i do obsady serialu dołączył aktualny premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson lub nawet Królowa Elżbieta II we własnej osobie? Patrząc na kursy zaproponowane przez bukmachera taka opcja nie do końca jest realna, natomiast nigdy nie warto mówić nigdy.
 

Płatne typy bukmacherskie - jak łatwo wyłudzić pieniądze od graczy?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar
Avatar

Taaaa, już to widze jak Elka zagra w serialu jakimś głupkowatym. Powinien być kurs 1.01 :)

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.