Newsy bukmacherskie

Brytyjski typer o włos od wygrania fortuny u bukmachera.

Udostępnij:
FacebookTwitter

26-letniego gracza z Anglii od ogromnej wygranej u bukmachera dzieliły centymetry. Dosłownie i w przenośni. Tyle bowiem zabrakło, aby piłka po strzale Ivana Perisica w meczu z Rosją wpadła do siatki zamiast odbić się od słupka, co pozwoliłoby typerowi zgarnąć £140,000!

  • Gigantyczny zakład AKO centymetry od wygranej

Rosyjski mundial 26-letni Marc Morrison zapamięta na długo. Przed meczami ćwierćfinałowymi ten angielski typer z Aberdeen postanowił bowiem postawić u bukmachera szalony zakład AKO z czterema wydarzeniami:

  • Griezmann strzeli bramkę zza pola karnego Urugwajowi
  • De Bruyne strzeli bramkę zza pola karnego Brazylii
  • Maguire strzeli bramkę głową Szwecji
  • Perisic strzeli gola Rosji.

Trudno aby Morrison traktował ten zakład poważnie, skoro stawka £1 dawała mu wygraną £140, 505! Żarty się jednak skończyły, kiedy trzy pierwsze wydarzenia na kuponie okazały się celne, a od gigantycznej wygranej dzielił go zaledwie jeden zakład, dotyczący gola Perisica przeciwko gospodarzom.

perisic post russia

źródło: zimbio.com

Wolimy nie wiedzieć, co działo się w domu Brytyjczyka, kiedy na początku drugiej połowy Perisic uderzył w słupek, a chwilę później trener Chorwatów zdjął go z boiska (co zresztą było dość dziwne i niespodziewane, bo do tego momentu Perisic był jednym z wyróżniających się graczy na placu).

Bonusy i promocje bukmacherskie.

Szkoda tym większa, że tuż przed meczem Morrison zrezygnował z opcji Cash Out, która zmusiłaby bukmachera do wypłacenia wygranej w wysokości £4,500.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Mnie juz to nie dziwi. Normale, że zawsze coś się spierd....

Avatar

peszkowo nie powiem. Ale co zrobić? Bukmacherzy z czegoś muszą żyć!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.