Newsy bukmacherskie

Rekorodowe wygrane w zakładach sportowych. Kobieta-typer z Francji wygrała ponad pół miliona funtów u bukmachera.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Anonimowa Francuska ograła jednego z bukmacherów online na dokładnie £507,000. Wydaje wam się to niesamowite? Poczekajcie, aż przeczytacie, jaką strategię obrała, aby stało się to możliwe. Rekordowe wygrane w zakładach sportowych.

Kolejna rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Tym razem bohaterem naszej opowieści jest kobieta z Francji, która poprawnie wytypowała wyniki 14 spotkań Premier League, Ligue 1 oraz Serie A i przy śmiesznie niskim wkładzie zainkasowała ponad 500 tysięcy funtów.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie geneza powstania tak nieprawdopodobnego kuponu. Otóż kobieta nie jest zawodowym typerem, a tym razem podejrzała kupon swojego męża i… wszystkie jego typy obstawiła na odwrót!!! Chcielibyśmy zobaczyć jego minę, gdy okazało się, że swoimi typami przyczynił się do tak niesamowitej wygranej. Rekordowe wygrane w zakładach sportowych.

Najwyższe wygrane w zakładach bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

i to jest żona!!!!!

Avatar

NIE MOGŁA BY TAK MOJA STARA SIĘ CZASEM PRZEJŚĆ DO BUKA I COŚ OBSTAWIĆ? KUPILI BY MY SE DRESY ADIDASA I KIEŁBASY NA CAŁY MIESIONC

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.