Newsy bukmacherskie

Rekordowe wygrane w zakładach sportowych. Typer z Irlandii wygrał u bukmachera blisko 150 tysięcy euro!!!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Rekordowe wygrane w zakładach sportowych. To się nazywa zakład długoterminowy. Różnica pomiędzy pierwszym, a ostatnim wydarzeniem na kuponie wyniosła blisko rok, jednak najważniejsze, że wszystkie typy okazały się poprawne, a anonimowy gracz z Irlandii zainkasował majątek.

Kupon został postawiony w styczniu br. w jednym z naziemnych punktów znanego bukmachera online, a jego stawka wynosiła nieco ponad €17. Już sam początek był znakomity, gdyż w pierwszym zakładzie gracz wytypował triumf Tigera Woodsa w Masters po kursie 12.00, a następnie zwycięstwo Xandera Schauffele w Sentry Tournament of Champions po kursie 23.00. 

Rekordowe wygrane w zakładach sportowych.

Następne zakłady uwzględniały triumfy Brooksa Koepki i Johna Rahma w turniejach z serii PGA Tour. Jak się ostatecznie okazało, gracz nie pomylił się w żadnym typie, co sprawiło, że bukmacher musiał mu wypłacić blisko 150 tysięcy euro!!! Serdeczne gratulacje.

Jak ograć bukmachera w zakładach na żywo?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Your explanation is organized very easy to understand!!! I understood at once. Could you please post about casino online ?? Please!!

Avatar

Kurde ale bym chciał wygrać taką kasę juz nawet wiem co bym zrobił

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.