Newsy bukmacherskie

Kolejny angielski piłkarz podejrzany o wpływanie na wyniki zakładów bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Zakłady sportowe online. Skandal w angielskim futbolu! Były gwiazdor Tottenhamu Kieran Trippier lada dzień będzie musiał tłumaczyć się z zarzutów o nieprzestrzeganie zasad dotyczących udziału czynnych zawodników w zakładach bukmacherskich.

Pamiętacie niedawną aferę z Danielem Sturridgem w roli głównej (jeśli nie, to możecie o niej przeczytać tutaj). Nie minęło kilka miesięcy, a kolejny piłkarz z pierwszych stron gazet będzie miał do czynienia z władzami English Football Association. 

Tym razem chodzi o aktualnego reprezentanta Anglii Kierana Trippiera, który przed tym sezonem postanowił zamienić Tottenham Hotspur na hiszpańskie Atletico Madryt. Jak się okazuje, Trippier mógł w przeszłości złamać dwa ważne zapisy regulaminu, którzy powinni przestrzegać zawodowi piłkarze na Wyspach Brytyjskich, a mianowicie nie obstawiania zakładów u bukmachera oraz nie udzielania osobom trzecim ważnych informacji, które mogą wpłynąć na wynik zakładu bukmacherskiego. 

Zakłady sportowe online.

Sprawa wydaje się dość poważna. Trippier ma czas do 18 maja, aby odnieść się do zarzutów, natomiast na ten moment nie przyznaje się do winy i twierdzi, że całe zamieszanie to jedno wielkie nieporozumienie. Do sprawy będziemy wracać.

Czy piłkarze obstawiają mecze u bukmachera?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar
Avatar

naprawdę kogoś to jeszcze zaskakuje? przeciez to oczywiste

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.