Newsy bukmacherskie

Kobieta z Irlandii Północnej wygrała ponad 50 tysięcy funtów u bukmachera.

Udostępnij:
FacebookTwitter

To się nazywa szczęście. Kobieta-typer dokonała depozytu, aby obstawić u bukmachera ostatnią kolejkę Premier League, a przypadkiem wygrała majątek na zakładach dotyczących wyścigów konnych.

Bohaterka tej historii, 25-letnia pracownica agencji ochrony, wpłaciła w niedzielę rano na konto jednego z bukmacherów online skromne £10. Miała w planie przeznaczyć całość depozytu na zakłady dotyczące kończących sezon meczów w Premier League, jednak okazało się, że w zupełności wystarczyła jej do tego połowa wpłaconej kwoty. Za drugą połowę postanowiła stworzyć kupon AKO na niedzielne gonitwy koni.

Rekordowe wygrane w zakładach sportowych.

W ten sposób powstał kupon z 5 zdarzeniami, który jak się później okazało, pozwolił jej cieszyć się z wygranej równej £53,228! Jak sama później przyznała, kiedy zobaczyła te środki na swoim koncie gracza to początkowo nie dowierzała i musiała zalogować się ponownie, aby przekonać się, że to nie pomyłka.

Paradoks hazardzisty w zakładach bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

I came here because my friends recommended me how good this article is. There is priceless information that I have found. I will also recommend 토토사이트추천 to my relationship.

Avatar

I've been looking for photos and articles on this topic over the past few days due to a school assignment, bitcoincasino and I'm really happy to find a post with the material I was looking for! I bookmark and will come often! Thanks :D

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.