Newsy bukmacherskie

Jakie są szanse na zobaczenie czarnego kota na boisku podczas meczu? Bukmacherzy już to wiedzą.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Bohaterami niedawnego meczu ligi NFL pomiędzy Dallas Cowboys i New York Giants nie byli najlepsi zawodnicy obu zespołów, lecz… czarny kot, który niespodziewanie pojawił się na murawie. Taki fakt nie mógł umknąć uwadze najlepszych bukmacherów online.

Fani sportu na całym świecie kochają niesamowite zwroty akcji, zarówno te związane z samym meczem, jaki i te nie do końca mającego coś wspólnego ze sportową rywalizacją. Pamiętacie jak Luis Suarez ugryzł Giorgio Chielliniego podczas meczu MŚ? Pamiętacie! A jesteście w stanie sobie przypomnieć wynik tamtego spotkania? No właśnie!

Bukmacherskie zakłady specjalne.

Ostatnio całe Stany Zjednoczone żyją historią pewnego czarnego kota, który równie szybko pojawił się na murawie podczas meczu ligi NFL, co z niej zniknął i do tej pory nieznane jest miejsce jego stałego pobytu. Kot doczekał się nawet swojego hashtaga #BlackCat, a jeden z topowych bukmacherów online otworzył specjalnie dla niego rynek zakładów.

Szansę na to, że czarny kot pojawi się znów na murawie stadionu MetLife przed końcem 2019 roku wyceniono na 9.00, natomiast kurs na opcję NIE wynosi skromne 1.04. A może uda się schwytać słynnego już kota? Za taką ewentualność bukmacher płaci aż 2.55, natomiast scenariusz, że kot pozostanie nieuchwytny wyceniono na 1.45. 

Do końca roku zostanie rozegranych jeszcze kilka spotkań i z uwagą będziemy się przyglądać nie tylko sportowej rywalizacji, ale i pozostałym wydarzeniom na murawie stadionu MetLife.

Który zakład bukmacherski bardziej się opłaca? SINGLE, czy AKO?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Hello ! I am the one who writes posts on these topics safetoto I would like to write an article based on your article. When can I ask for a review?

Avatar

First of all, thank you for your post. casinocommunity Your posts are neatly organized with the information I want, so there are plenty of resources to reference. I bookmark this site and will find your posts frequently in the future. Thanks again ^^

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.