Newsy bukmacherskie

Fan Nowej Zelandii postawił majątek na zwycięstwo swojej drużyny na MŚ w rugby.

Udostępnij:
FacebookTwitter

To się nazywa wiara w swój zespół! Jeden z kibiców rugby zainwestował $100,000 w zakład, że Nowa Zelandia pokona w ćwierćfinale MŚ Irlandię.

Na japońskich stadionach, po raz pierwszy w historii zresztą, rozgrywane są MŚ w rugby. Jak zwykle na zwycięstwo najbardziej ostrzą sobie zęby zawodnicy i kibice z Nowej Zelandii, dla których jest to sport narodowy, o czym najlepiej przekonacie się oglądając poniższy film.

Mimo że do końca mistrzostw ciągle daleko, to jeden z fanów popularnych Kiwi już ma ogromne powody do świętowania. W czym rzecz?

Otóż przed niedawnym ćwierćfinałem pomiędzy Nową Zelandią i Irlandią, obstawił zwycięstwo tych pierwszych za dokładnie… $100,000!!! Co prawda kurs zaproponowany przez bukmacherów na to wydarzenie nie był zbyt imponujący (1.19), jednak i tak pozwoliło mu tu zainkasować całkiem przyjemną kwotę $19,000, a patrząc na przebieg meczu jego wygrana ani przez moment nie była zagrożona - Nowa Zelandia prowadziła do przerwy 22:0 i ostatecznie zwyciężyła aż 46:14.

Najwyższe wygrane w zakładach bukmacherskich

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

The assignment submission period was over and I was nervous, majorsite and I am very happy to see your post just in time and it was a great help. Thank you ! Leave your blog address below. Please visit me anytime.

Avatar

Your article has answered the question I was wondering about! I would like to write a thesis on this subject, but I would like you to give your opinion once :D totosite

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.