Newsy bukmacherskie

Czy wyniki NBA mogą być powiązane z jakością usług w klubach ze striptizem? Okazuje się, że tak!

Udostępnij:
FacebookTwitter

W dążeniu do doskonałości typerzy biorą pod uwagę mnóstwo czynników. Wszystkich przebił jednak gracz z USA, który znalazł powiązanie pomiędzy rezultatami Houston Rockets, a ofertą klubów nocnych!

Jak skutecznie typować NBA? To pytanie zadają sobie wszyscy fani najlepszej ligi świata. Które aspekty koszykarskiego rzemiosła brać pod uwagę? Skuteczność rzutów za 3 punkty, a może procent nietrafionych osobistych? Ilość zbiórek w każdym spotkaniu, a może liczbę fauli? 

Bukmacherskie zakłady specjalne.

Tak, z pewnością wszystkie te statystyki będą wam przydatne, natomiast szokujących odkryć dokonał jeden z amerykańskich typerów, który odnalazł zależność pomiędzy wynikami wyjazdowych meczów Houston Rockets, a jakością usług w lokalnych klubach ze striptizem, których olbrzymim miłośnikiem jest największa gwiazda tego klubu, James Harden.

nba james harden betting

Źródło: www.reddit.com

Okazuje się bowiem, że im wyższy standard klubów go-go w mieście w którym gra akurat Houston, tym gorszy występ notuje właśnie Harden, przez co nie pomaga kolegom w odniesieniu kolejnego zwycięstwa.

nba harden strip club

Teoria jest dość odważna i wymaga dalszych badań, natomiast jedno jest pewne - będziemy się jej przyglądać z wielkim zainteresowaniem.

Sprawdź, czy jesteś nałogowym hazardzistą

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.