Newsy bukmacherskie

Strategia typera - efekt pewności wstecznej. Poradnik bukmacherski.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Poradnik bukmacherski. Kiedy odnosimy sukces? Wtedy, kiedy doskonale poznamy przeciwnika, jego wady i zalety. Nie inaczej jest z zakładami bukmacherskimi, dlatego regularnie staramy się dzielić z wami naszą wiedzą w tym zakresie. Dziś opowiemy wam o efekcie pewności wstecznej.

Wiedza? Doświadczenie? Zimna krew? A może łut szczęścia? Co sprawia, że jedni odnoszą sukces w zakładach bukmacherskich, podczas dla innych jest to pasmo niepowodzeń? Z pewnością każdy z powyższych czynników jest mniej lub bardziej decydujący (no może najmniej szczęście i pech, gdyż według teorii wielkich liczb w dłuższym okresie czasu, a tylko taki nas interesuje, suma szczęścia oraz pecha poszczególnych typerów wynosi zero). Poradnik bukmacherski.

Przeczytaj więcej o efekcie pewności wstecznej.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.