Newsy bukmacherskie

Jak ograć bukmachera vol.2

Udostępnij:
FacebookTwitter

Jakiś czas temu napisaliśmy poradnik “Jak ograć bukmachera - tajemnica sukcesu najlepszych typerów”, za który wielokrotnie dziękowaliście nam w komentarzach twierdząc, że po jego przeczytaniu Wasza skuteczność typów znacznie wzrosła, a obstawianie meczów stało się o wiele łatwiejsze. Obiecaliśmy Wam wówczas, że to nie ostatni artykuł tego typu i że co jakiś czas będziemy publikować tutoriale w stylu “jak skutecznie obstawiać zakłady”. A zatem, jakiś czas właśnie nadszedł!

Jakość, a nie ilość!

W pierwotnym tutorialu pisaliśmy o generalnych zasadach, jakimi należy się kierować przy obstawianiu zakładów u bukmachera oraz o cechach charakteru, które pomogą Wam osiągnąć sukces. Dziś skupimy się na jednej konkretnej, a mianowicie na cierpliwości.

Cały artykuł przeczytasz tutaj.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.