Newsy bukmacherskie

Bukmacherów czekają spore zmiany. Jak będą wyglądały zakłady przyszłości?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Branża hazardowa ciągle ewoluuje i podczas gdy niektóre zmiany trudno dostrzec gołym okiem, tak inne są na tyle istotne, że nie ma szans, aby je przeoczyć. Do tej drugiej kategorii z całą pewnością należą rosnące w siłę z każdym tygodniem zakłady na wydarzenia e-sportowe.

Czas zacząć traktować e-sporty na serio!

Współczynnik wzrostu wartości i potencjału branży e-sportowej jako całości jest wręcz nieprawdopodobny. Trudno się zresztą dziwić! W ostatnich latach wpompowano w nią 4,5 miliarda dolarów, zaś eksperci uważają zgodnie, że do roku 2023 liczba graczy, typerów i kibiców e-sportowych z łatwością przekroczy 650 milionów ludzi!

Darmowe bonusy i promocje bukmacherskie.

Nie może zatem zaskakiwać fakt, że spore grono przedstawicieli tradycyjnych dyscyplin i zakładów spogląda na e-sporty dość niechętnie. Sprawą oczywistą jest, że sukces jednych oznacza stratę dla tych drugich, dlatego “stara gwardia” robi co może, aby rzucać kłody pod nogi branży e-sportowej, natomiast wydaje się, że jest to działanie skazane na klęskę.

Cały artykuł przeczytasz tutaj.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

No niestety, trzeba się nastawić na to że za 10 lat najpopularnijszym sportem na świecie będzie jakiś CS albo inne badziewie. Takie czasy i nic na to nie poradzimy.

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.