Wpadki pewniaków

Juventus remisuje z Parmą. Jak za ten mecz płacili najlepsi bukmacherzy online?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Sensacja we włoskiej Serie A. Juventus, mimo że był zdecydowanym faworytem ekspertów i bukmacherów, niespodziewanie zgubił punkty u siebie z Parmą.

Co prawda piłkarze Starej Damy w ostatnich tygodniach nie zachwycali i nawet my przewidywaliśmy ciężką przeprawę dla Juve (o czym możecie przekonać się tutaj), natomiast chyba nawet najwięksi pesymiści nie zakładali remisu przed własną publicznością w meczu przeciwko kiepskiej Parmie. Tym bardziej kiedy Juventus prowadził 2:0, a później 3:1!

A jednak. Bramka Gervinho w doliczonym czasie gry sprawiła, że najwięszka niespodzianka minionego weekendu na europejskich boiskach stała się faktem. Nas jednak interesuje, ile można było wygrać u bukmachera przewidując tak sensacyjny scenariusz? Przekonajmy się.

Wygrana Juve była warta skromne 1.14, remis wyceniono na 7.75, natomiast kurs na wygraną Parmy ustalono u bukmachera na poziomie 21.00.

Znając wynik meczu znakomicie prezentują się również kursy na zakład Over 5,5 (9.50) oraz na Correct Score 3:3, za który bukmacher płacił aż 151.00.

fot: blackwhitereadallover.com

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

The assignment submission period was over and I was nervous, baccarat online and I am very happy to see your post just in time and it was a great help. Thank you ! Leave your blog address below. Please visit me anytime.

Avatar

Wątpię żeby to był czysty mecz. Juyventus nie traci bramek w ten sposób. Bardziej prawdopodobne, że rozpoczęła się operacja odzyskiwania pieniędzy wyłożonych na Ronaldo

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.