piłka nożna
Analizy i typy bukmacherskie
Udostępnij:
FacebookTwitter
Serie A
Juventus F.C. Juventus Turyn
 
Parma Calcio Parma Calcio Parma Calcio

Juventus Turyn vs AC Parma w sobotnim meczu XXII serii gier we włoskiej Serie A. Jak gospodarze zareagują na klęskę w Coppa Italia? Sprawdźcie nasze darmowe typy bukmacherskie na to spotkanie. 

Analiza meczu Juventus Turyn : Parma Calcio
Parma AH (+2,25) 

Oczywiście to Juventus jest zdecydowanym faworytem tego meczu i prawdopodobnie go wygra, natomiast nie spodziewamy się pogromu. Stara Dama w dwóch poprzednich meczach zaprezentował się KA TA STRO FAL NIE. W Rzymie udało się jeszcze uciec spod topora, jednak w Bergamo Juventus nie istniał i w pełni zasłużenie pożegnał się z Pucharem Włoch. Parma różnicą 3 lub więcej goli przegrała w tym sezonie tylko w Neapolu i… Bergamo, dlatego spodziewamy się wygranej przynajmniej połowy stawki.

Ponad 2,5 goli / Both To Score  

Spore value. Po raz kolejny bukmacherzy wariują przy okazji meczu Juventusu i nie widzimy powodu, aby kursy na proponowaną przez nas propozycję miały być tak wysokie. Goście trafili do siatki w 4/5 poprzednich meczów poza domem, z kolei Wojciecha Szczęsnego ma w bramce zastąpić Mattia Perin, a Giorgio Chiellini opuścił murawę w Bergamo po 25 minutach z powodu kontuzji i niewykluczone, że w sobotę zabraknie go na murawie. 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.