Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Dlaczego warto mieć konto u kilku bukmacherów?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Jak zapewne wiecie, zdecydowana większość profesjonalnych typerów posiada konta w kilku, a nierzadko w kilkunastu firmach bukmacherskich. Czy zastanawialiście się kiedykolwiek po co? Czy wiecie, jakie niesie to za sobą korzyści? Jeśli nie, to trafiliście w odpowiednie miejsce.

interbookie zakłady bukmacherskie

Po co konto u kilku bukmacherów?

W zakładach bukmacherskich tak jak w życiu - warto równać do najlepszych. Skoro zatem wszyscy zawodowi gracze obstawiający m.in. zakłady bukmacherskie piłka nożna posiadają konto w wielu firmach bukmacherskich, to coś chyba musi być na rzeczy, prawda?

Przede wszystkim uspokajamy. Wbrew temu co sądzi wielu młodych adeptów bukmacherskiego fachu, posiadanie konta u kilku bukmacherów nie jest zabronione, jest całkowicie legalne i akceptowane, a jeśli chcecie osiągać regularne zyski wręcz niezbędne.  Oto kilka powodów, dla których tak się dzieje.

 • Wybór najlepszej oferty - mając konto u wielu bukmacherów możemy obstawić zdarzenie, które naprawdę nas interesuje i w którym widzimy value. Umówmy się. Najcenniejszych kursów nie znajdziemy w Champions League lub w Serie A (ofertę na nie proponują wszystkie firmy bukmacherskie). Kurs value najłatwiej odszukać w niższych ligach, co do których wiedza bukmachera pozostawia sporo do życzenia. A z nimi w ofercie poszczególnych firm jest już różnie. Dlatego konto u kilku bukmacherów daje gwarancję, że nie umknie nam żadna okazja. Najprościej rzecz ujmując obstawiamy to, co chcemy, a nie to co możemy

 

 • Przegląd kursów - jednym z większych błędów popełnianych przez niedoświadczonych typerów jest lekceważenie nawet minimalnej różnicy kursowej. Też Wam się to zdarza? Dajmy na to 2% różnicy na kursie to według Was dużo, czy mało? Podpowiemy Wam. W zakładach bukmacherskich 2% to przepaść. Weźmy dla przykładu zdarzenie o kursie 1.80 u bukmachera X i 1.83 u bukmachera Y - różnica w kursach wynosi zaledwie 2% i nie jest ona niczym nadzwyczajnym. Każdego dnia znajdujemy setki zdarzeń, na które kursy u poszczególnych bukmacherów różnią się o 2, 3, 4 i więcej procent.

  Jasne, nie odczujecie sporych korzyści pierwszego dnia, jednak jak wielokrotnie wspominaliśmy, w bukmacherce nie chodzi o rozbicie banku w pierwszym tygodniu, ale o regularne, systematyczne zyski. 1 wygrany zakład po kursie 1.83, zamiast 1.80 i stawce 100 zł
  przynosi 3 czystego zysku, 10 zwycięskich zakładów przynosi 30 zł, 100 celnych typów (a więc dla niektórych miesięczny “urobek”) to czysty zysk w wysokości 300 zł. Dalej sądzicie, że nie warto szukać kursu wyższego o “marne” 2%?

  Jeszcze większe różnice zauważą miłośnicy wielokrotnych zakładów AKO, których my co prawda nie jesteśmy zwolennikami, jednak wiemy, że nie brakuje ich wśród Was. Nie wierzycie? Oto przykład dwóch kuponów na te same zdarzenia, zawartych u różnych bukmacherów:

  - AKO w firmie X: 1.50 x 2.10 x 1.93 x 2.41 = 14.65
  - AKO w firmie Y: 1.54 x 2.13 x 1.98 x 2.47 = 16.04

  Ewentualna wygrana gracza, który postawił swój kupon u bukmachera proponującego lepsze kursy, będzie wyższa aż o 9%.

  Samo wyszukanie lepszej oferty nic Wam jednak nie da, jeśli nie będziecie posiadali konta w firmie bukmacherskiej, która ten kurs proponuje. Proces rejestracji u bukmachera zajmuje nie więcej, niż kilkanaście minut, a korzyści z posiadania kilku kont widać gołym okiem. Maksymalizacja zysków - tylko o to chodzi w zakładach bukmacherskich. Jak wybrać bukmachera internetowego?

 

 • Surebety - dzięki kontu w kilku firmach bukmacherskich, przy odrobinie szczęścia będziecie na plusie, zanim interesujące Was zdarzenie się rozpocznie. Jak? Dzięki surebetom, czyli zakładom zawartym u przynajmniej dwóch bukmacherów, które dzięki odpowiednio skorygowanym stawkom oraz wykorzystaniu różnic w kursach, gwarantują zysk niezależnie od wyniku meczu. To proste. Dajmy na to, na mecz II ligi siatkarskiej we Włoszech, firma bukmacherska X wystawiła kurs 2.12 na zwycięstwo gospodarzy, podczas gdy triumf gości według firmy bukmacherskiej Y będzie wart 2.08. Posiadając konto w kilku firmach bukmacherskich typer może postawić pieniądze na obie, wykluczające się opcje i liczyć zyski jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego. Przykładowo, przy wkładzie 200 zł (100 gospodarze + 100 goście) wygrana wyniesie 208 lub 212 zł (pewny zysk to 8 lub 12 zł). Wartość surebetów, które znajdziemy w internecie to zazwyczaj 1 - 3%, zdarzają się jednak znacznie wyższe, sięgające nawet kilkunastu procent zysku. Przestrzegamy Was jednak przed korzystaniem z surebetów o stopie zwrotu bliskiej 20% - zazwyczaj są one wynikiem ewidentnej pomyłki bukmachera, który zastrzega sobie prawo do wycofania takiej oferty i anulowania zawartych zakładów w dowolnym momencie.

 

 • Bonusy i promocje - bukmacherzy robią co mogą, aby przyciągnąć nowych typerów i proponują atrakcyjne bonusy powitalne, jak również cashbacki, freebety i inne promocje dla swoich klientów. Nie odbierajmy im tej przyjemności i jeśli dają, to bierzmy. Sprawdzaliśmy to kiedyś - zakładając jednocześnie konto w kilku topowych firmach bukmacherskich z samych bonusów powitalnych łatwo uzbierać nawet 2000 zł. Takim dodatkowym zastrzykiem środków na grę nie pogardzi żaden szanujący się typer i podobnie radzimy zrobić Wam. Najlepsze bonusy i promocje bukmacherskie

 

 • Unikanie limitów - firmy bukmacherskie chętnie rozdają gotówkę w postaci bonusów i promocji, jednak niezbyt przyjaznym okiem patrzą na graczy regularnie wygrywających. W zależności od bukmachera, wcześniej czy później, na każdego z takich typerów nałożone zostaną limity, uniemożliwiające postawienie zakładu powyżej pewnej kwoty - zazwyczaj oznacza to brak opłacalności przy ewentualnej dalszej współpracy. Dzięki kontu u kilku bukmacherów możemy temu łatwo zaradzić. To proste. Nasze wygrane rozkładają się równomiernie pomiędzy kilka firm i znacznie dłużej nie wzbudzają jakichkolwiek podejrzeń. Ponadto, każdy przegrany zakład (nie łudźcie się, że takie Was ominą), jedynie podnosi Waszą wiarygodność wobec bukmachera. Jak ograć bukmachera?

 

 • Zabezpieczenie budżetu - przede wszystkim radzimy Wam zakładać konto (czyli de facto powierzać swoje pieniądze) jedynie w sprawdzonych firmach bukmacherskich o sprawdzonej reputacji. Jednakże… Nawet największe światowe instytucje dotykały w przeszłości przeróżne katastrofy finansowe i podobnie może być w przypadku firmy bukmacherskiej. Dlatego głupotą byłoby trzymanie całego bankrolla przeznaczonego na grę na jednym koncie, u jednego bukmachera. Wasze środki będą znacznie bezpieczniejsze, jeśli mniejsze kwoty rozlokujecie na kilku / -nastu kontach. Nie wspominając o tym, że nie będzie Was korciła opcja va banque. Zarządzanie bankrollem
Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

nieaktualni bukmacherzy

Avatar

forh32 hahahahahha dokładnie. Chyba te osły nie myślą, że ktokolwiek będzie zakładał konta w tych wszystkich forbetach, xbetach itd. Jeszcze nikt na głowę nie upadł, żeby płacić 12% podatku od obrotu!!!! Od wygranej pełna zgoda, ale od obrotu??? Zapomnijcie, prędzej mi kaktus wyrośnie niż bede grał u tych złodziei

Avatar

taaaaa, w Ppolsce u kilku bukmacherów. Masz na myśli sts, fortune i millenium czy coś jeszcze?

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.