Newsy bukmacherskie

Prognoza meczu Zenit : Porto.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Najważniejsze spotkanie dla Zenitu. Wygrana raczej przesądzi o awansie z grupy.

W pierwszym meczu doszło na pewno do niespodzianki. Faworyzowane Porto przegrywa 0:1.Czy na wynik miała wpływ czerwona kartka już z 6 minuty? Wydaje się, ze to główna przyczyna porażki bo wtedy to właśnie goście zwietrzyli swoją szansę co chwile próbując zdobyć bramkę. Najbardziej szalał Hulk , który miał swoje dobre okazje do zdobycia gola.

Jak będzie w rewanżu? Porto jeśli chce myśleć o awansie to na pewno nie może liczyć w tym meczu na remis i musi wierzyć w zwycięstwo. Z drugiej stronie Zenit zwietrzył swoją szansę, który po fatalnej wpadce u siebie z Austrią Wiedeń (1:1), porażce w Madrycie, uzyskał świetny wynik w Portugalii dzięki czemu wrócił do gry o awans z grupy. Naszym zdanie ten mecz będzie kluczowym o druga lokatę. Atletico Madryt przy tej formie jest poza konkurencją, natomiast Austria mimo remisu i szacunku do każdego uczestnika Ligii Mistrzów na awans nie zasługuje. Zenit musi wykorzystać nadążająca się okazję i ten mecz wygrać. Przy kursie na poziomie 2,40 można zaryzykować i zagrać na „jedynkę”.

Pierwszy mecz pokazał, ze o gole może być ciężko co uwzględniają także bukmacherzy w swoich kursach . Poniżej 2,5 bramki 1,85, powyżej 2,05. Trudno przewidzieć jak mecz się potoczy czy przy strzeleniu przez jedną z drużyn bramki, pewne jest jednak, ze druga rzuci się do huraganowych ataków co często kończy się wysokimi wynikami. Ten rodzaj zakładu traktowałbym jak czerwone/czarne.

Mecze bezpośrednie obu zespołów:

  • FC Porto : Zenit Petersburg 0:1
  • FC Porto : Zenit Petersburg 0:0
  • Zenit Petersburg : FC Porto 3:1
Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

As I am looking at your writing, casinocommunity I regret being unable to do outdoor activities due to Corona 19, and I miss my old daily life. If you also miss the daily life of those days, would you please visit my site once? My site is a site where I post about photos and daily life when I was free.

Avatar

I've been troubled for several days with this topic. baccaratcommunity, But by chance looking at your post solved my problem! I will leave my blog, so when would you like to visit it?

Avatar

I'm writing on this topic these days, totosite, but I have stopped writing because there is no reference material. Then I accidentally found your article. I can refer to a variety of materials, so I think the work I was preparing will work! Thank you for your efforts.

Avatar

It's too bad to check your article late. I wonder what it would be if we met a little faster. I want to exchange a little more, but please visit my site majorsite and leave a message!!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.