Newsy bukmacherskie

Popularny bukmacher internetowy wystawia zakłady dotyczące prezydenta Donalda Trumpa

Udostępnij:
FacebookTwitter

Ciekawe zakłady od topowego bukmachera internetowego dotyczące następnych kroków Donalda Trumpa.


Trump wygrywa wbrew sondażom i bukmacherom

Jeszcze na kilkadziesiąt godzin przed wyborami, żaden sondaż, ani firma bukmacherska nie dawała kandydatowi republikanów najmniejszych szans. W przeddzień wyborów kursy na zwycięstwo Trumpa kształtowały się na poziomie 5.00 - 6.00. A jednak Amerykanie mu zaufali i w jego ręce powierzyli najważniejszy urząd w państwie, a pewnie i na całym świecie. Donald Trump został 45 prezydentem Stanów Zjednoczonych. Dzięki BukBusters mogliście być na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami i notowaniami, o przebiegu całej kampanii informowaliśmy m. in. tutaj.

Jakie będą pierwsze kroki prezydenta USA?

Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów do akcji wkroczyła popularna firma bukmacherska, która jak zwykle nie zawodzi swoich klientów w takich sytuacjach, a proponowane przez nią Zakłady Specjalne od lat należą do najlepszych na rynku.


Pierwszy zakład dotyczy kraju, do którego uda się nowo wybrany prezydent ze swoją pierwszą oficjalną wizytą. Według bukmachera faworytami są… Meksyk oraz Rosja!

Meksyk 2.87
Rosja 2.87
Kanada 3.75
Izrael 4.33
Szkocja 10.00
Chiny 11.00
Słowenia 21.00
Kuba 26.00
Irlandia 34.00
Wenezuela 41.00
Korea Północna 101.00

 

Czy Hillary Clinton wyląduje w więzieniu?

 

W zakładach nie mogło zabraknąć odniesienia do obietnicy Trumpa, że jeśli zostałby prezydentem, to wpakuje byłą sekretarz stanu do więzienia. Pytanie brzmi: “Czy Hillary Clinton zostanie aresztowana przed końcem 2020 roku?” Kurs o dziwo wcale nie jest tak wysoki - 4.00.

Kolejna obietnica Trumpa z kampanii to budowa muru wzdłuż granicy z Meksykiem. Dojdzie ona do skutku? Według oddsmakerów tego bukmachera wcale nie jest to niemożliwe - taką ewentualność wyceniono na 4.50. Inny ciekawy zakład brzmi: “Czy w trakcie prezydentury Trumpa dojdzie do skutku pierwszy komercyjny lot na Marsa?”. Kurs? 41.00.

 


Czy Donald Trump dokończy kadencję??

Prof. Allan Lichtman to politolog z American University w Waszyngtonie, który od 32 lat poprawnie typuje kolejnych prezydentów Stanów Zjednoczonych. Przewidział również zwycięstwo Trumpa, ale zastrzegł, że nie dokończy on kadencji i dojdzie do impeachmentu. Jego zdaniem, w obawie o brak kontroli nad Trumpem, doprowadzą do tego władze partii republikańskiej, które znacznie chętniej na fotelu prezydenta widziałyby Mike’a Pence,a. Kurs na to, że do impeachmentu dojdzie przed końcem 2020 roku ustalono na poziomie 7.00.


Ostatni szalony zakład dotyczy Białego Domu, a typerzy muszą poprawnie przewidzieć, czy w trakcie swojej kadencji Donald Trump go… pozłoci. Kurs na taką ewentualność jest naprawdę na wagę złota i wynosi 67.00.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

a wy dalej z tym Trumpem? Dalibyście już chłopu spokój - jeszcze Wam się nie znudziło?

Avatar

oby ten chory starzec nie zasiadł nigdy na amerykańskim tronie w białym domu, byłaby to katastrofa dla stanów i dla demokracji. Wogóle należałoby się zastanowić nad zasadnością wolnych, demokratycznych wyborów. Jak widać nie zawsze zdaje to egzamin taka formuła (patrz Pis u nas, wczesniej Lepper i Liga Polskich Rodzin).

Avatar

śmieszny facet, to tylko pokazuje w jak dziwnych czasach żyjemy. Nie liczy się wiedza merytoryczna czy intelektualna ale kto jak się potrafi sprzedać. Roosvelt , Reegan i Washington się w grobie przwracają widząc takiego męża stanu

Avatar

z tego co pamiętam, to pytanie w zakładzie brzmi Czy Trump wybuduje mur NA CAŁOŚCi granicy z Meksykiem? a to chyba jest trochę różnica nie? Bo np bedzie mur na długości 900 km a zabraknie go na 5 km i co wtedy? Bukmacher ma prawo uznać zakąłd za przegrany

Avatar

przecież już mu ciśnienie zeszło, słyszałem jak się wypowiadał o Clintonach w samych superlatywach. Nie wierze żeby mu zależało na robieniu afery

Avatar

a moim zdaniem nic nie wybuduje, nikogo nie wsadzi, bedzie kolejną marionetką większych od siebie misiów i tyle będzie z jego szumnych zapowiedzi. Obym sie mylił, ale myle sie bardzo rzadko:D

Avatar

też mi kurs na ten mur w PP. William Hill ma na to kurs 9.00

Avatar

hahahahahahhaha śmiechłem. Jest taka opcja naprawdę? nawet jeśli tak to nie wierze że dojdzie do skutku

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.