Wpadki pewniaków

Sensacyjna porażka City w Newcastle! Co na to typerzy bukmacherscy?

Udostępnij:
FacebookTwitter

Manchester City poległ na St. James Park w Newcastle i mocno oddalił się od obrony tytułu w Premier League. Ile można było wygrać obstawiając taki scenariusz u bukmachera? Przekonajmy się.

  • Koniec marzeń City o tytule?

Kiedy w 24 sekundzie Sergio Aguero wyprowadzał The Citizens na prowadzenie, chyba żadnemu z fanów Manchesteru nie przeszło przez głowę, że ich pupile mogą polec na St. James Park. Tymczasem, Sroki po przerwie zadały dwa zabójcze ciosy i w razie wygranej Liverpoolu nad Leicester przewaga w tabeli The Reds wzrośnie do aż 7 punktów. Jak za tak sensacyjne rozstrzygnięcia płacili najlepsi bukmacherzy online? Sprawdźmy.

Kurs na triumf City w dniu meczu wynosił skromne 1.14, remis wart był 8.50, natomiast za wygraną Srok bukmacher płacił aż 18.50!

Ze sporej wygranej mogą cieszyć się również typerzy, którzy u bukmachera poprawnie obstawili zakład Correct Score 2:1 po kursie 56.00, z kolei bank rozbili gracze, którzy zdecydowali się na “łamańca” i przewidzieli prowadzenie City do przerwy i wygraną Newcastle w całym meczu po kursie 151.00.

fot: www.marca.com

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.