Wpadki pewniaków

Obstawiając sensacyjną porażkę Realu można było wygrać majątek u bukmachera.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Real Madryt niespodziewanie uległ przed własną publicznością słabiutkiej Gironie, a typerzy, którzy przewidzieli taki scenariusz boleśnie ograli bukmacherów.

Przed tym meczem Królewscy wygrali 7/8 poprzednich meczów i wydawało się, że do końca będą bić się z Barceloną o mistrzowski tytuł. Z pewnością nikt na Bernabeu nie przewidywał jakichkolwiek kłopotów z fatalną Gironą, która przed wizytą w stolicy Hiszpanii przegrała 6 poprzednich spotkań, a bez zwycięstwa pozostawała od 14 kolejnych meczów (ostatnie zwycięstwo 5 grudnia).

Tymczasem mimo prowadzenia Realu do przerwy to goście zdobyli w tym meczu komplet punktów, a typerzy, którzy postawili taki zakład u bukmachera do dziś piją szampana. Ile właściwie można było wygrać? Sprawdźmy!

Za zwycięstwo Realu bukmacher płacił skromne 1.15, remis wyceniono na 8.50, natomiast kurs na triumf gości wynosił u tego bukmachera aż 18.00.

Jeszcze więcej można było wygrać obstawiając zakład Correct Score 1:2, za który bukmacher płacił aż 46.00, z kolei bank rozbili typerzy, którzy postawili tzw. “łamańca” po kursie 101.00!!!

fot. bibleo.net

 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

I've been troubled for several days with this topic. totosite, But by chance looking at your post solved my problem! I will leave my blog, so when would you like to visit it?

Avatar

co niesamowite niby? Perez wie już że liga jest przegrana, więc zbiera kase na Neymara i Hazarda w lecie. A jest lepszy sposób niż bukmacherka? Wałek jak nic

Avatar

Niesamowite! Real grał w ost tygodniach naprawde zarąbiście i jakbym miał obstawiać ten mecz to bym postawił całą kasę na Real! Nieprawdopodobne. A to i tak był najniższy wymiar kary, bo spokojnie mogło się skończyć 1:5. Trzeba chyba obstawiać tak jak mój kumpel - zawsze na odwrót i przeciwko faworytom. Zobaczcie tylko samą niedzielę - Girona + Cracovia ładne combo!!!!!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.