Wpadki pewniaków

Legia ogrywa Ajax i doprowadza typerów bukmacherskich do szału!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Sensacja w Amsterdamie. Po tęgim laniu w Warszawie Legia ograła na wyjeździe Ajax. Ba. Była o krok od awansu! Typerzy, którzy obstawili wygraną młodych legionistów wygrali majątek.

  • Legia o krok od zapisania się w historii

Po losowaniu opinie ekspertów były zgodne - zdecydowanym faworytem do awansu byli Holendrzy, a Legia miała powalczyć w dwumeczu o zachowanie twarzy. Po pierwszym meczu w Warszawie wydawało się, że tym razem fachowcy mieli rację - Ajax wygrał pewnie 4:1 i przed rewanżem był w komfortowej sytuacji. W meczu w Holandii jednak młodzi legioniści pokazali pazur. Wygrali 2:0, a sytuacji mieli na kolejne kilka bramek. Ten wynik to i tak spora niespodzianka, a naprawdę niewiele zabrakło do mega sensacji. Nie pamiętamy, aby jakaś drużyna w historii przegrywając pierwszy mecz u siebie 1:4 potrafiła odwrócić losy dwumeczu i awansować dalej. Legia była o krok.

  • Ponad 1000zł za stówę postawioną na Legię w Fortunie

Podejrzewamy, że większość z Was (łącznie z nami) obstawiała w rewanżu pewną wygraną gospodarzy. Legia nie istniała w Warszawie, drugi mecz wydawał się formalnością i spacerkiem. Stało się jednak inaczej i setki kuponów bukmacherskich wylądowały pewnie w koszu. A co jeśli jakiś szaleniec wytypował wygraną Legii? Za zwycięstwo gości bukmacher Fortuna płacił aż 11.50, podczas gdy kurs na Ajax wynosił zaledwie 1.13!!! Jak nietrudno policzyć, stawiając 100zł można było zgarnąć ponad “tysiaka”, a więc całkiem przyzwoicie. Znakomity kurs czekał również na typerów, który podparli zakład remisem - opcja X2 warta była w Fortunie aż 4.50! Możemy się założyć, że mimo że Legia ostatecznie odpadła, kilku jej kibiców skakało po meczu pod sufit.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

wałek jak nic. Jakże wymowna jest mina Heitingi, który mimo porażki śmieje się na głos na ławce trenerskiej

Avatar

Grajkowie chyba też postawili, bo po ostatnim gwizku cieszyli się, jakby mistrzostwo świata zdobyli. Najlepsze ża ten Ajax wcale nie był taki straszny, a nasi dali d... w pierwszym meczu w Wawie.

Avatar

A ja dałem, że legia strzeli drugiego gola i siadło

Avatar

u19 kto to kurna ogląda?

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.