Wpadki pewniaków

Kolejna wpadka Realu na Bernabeu. Obstawiając ten mecz u bukmachera można było wygrać sporą kwotę.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Real Madryt został sensacyjnie rozbity u siebie przez Real Sociedad i traci do Barcelony aż 10 punktów? Ile można było wygrać obstawiając ten mecz u bukmachera? Przekonajmy się!

Królewscy co prawda w ostatnich tygodniach nie zachwycali, jednak chyba najwięksi pesymiści nie zakładali wpadki w meczu przeciwko Realowi Sociedad przed własną publicznością. Tymczasem Baskowie wygrali pewnie na Bernabeu, a fani Realu marzenia o tytule muszą chyba odłożyć na kolejny sezon.

Nas interesuje jednak inna kwestia. Ile można było wygrać na tym meczu u bukmachera? Okazuje się, że całkiem nieźle! Ale po kolei.

Za zwycięstwo gospodarzy bukmacher płacił skromne 1.29, remis wyceniono na 5.45, zaś triumf Sociedad był wart aż 11.00! Jeszcze bardziej opłacalny był zakład Sociedad Ht/Ft po kursie 17.00, natomiast po kursie 61.00 swoje środki pomnożyli typerzy, którzy u bukmachera obstawili zakład Correct Score 0:2.

fot: sportskeeda.com

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

I am very impressed with your writing casinosite I couldn't think of this, but it's amazing! I wrote several posts similar to this one, but please come and see!

Avatar

chyba żaden topowy klub na świecie nie daje d... tak często jak Real. Przecież to sie w pale nie mieści. Inna sprawa, że sędzia wyczyniał cuda w tym meczu. Jak można było nie dostrzec karnego na Viniciusie to chyba tylko on sam wie

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.