Wpadki pewniaków

Jak bukmacherzy płacili za Gran Derbi? Całkiem nieźle!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Barcelona rozbiła w El Clasico Real Madryt aż 5:1, a my sprawdziliśmy, ile można było wygrać, stawiając zakład na taki scenariusz u bukmachera.

Takiego wyniku raczej nikt się nie spodziewał. Pozbawiona kontuzjowanego Leo Messiego Barca zdemolowała Real aż 5:1, co jest najwyższą wygraną w klasyku od 2010 roku i pamiętnej manity 5:0 nad prowadzonymi wówczas przez Jose Mourinho Królewskimi. Sprawdźmy, jakie zakłady przed tym meczem były najbardziej opłacalne.

Nawet za minimalne zwycięstwo gospodarzy bukmacherzy płacili bardzo przyzwoicie. Kursy zaproponowane przez bukmachera na triumf Barcelony wynosiły 2.05 i sprawiały, że można było podwoić swój wkład. Jeszcze lepiej bukmacher płacił za zakład Barcelona Ht/Ft, na który kurs ustalono na poziomie 3.20.

Znacznie wyższych kursów spodziewalibyśmy się natomiast na handicap azjatycki AH (-3,5) - biorąc pod uwagę klasę obu rywali kurs 13.00 w tym przypadku nie robi na nas najmniejszego wrażenia. Z kolei bank rozbili typerzy, którym udało się poprawnie wytypować Correct Score 5:1 - kursy na taki zakład wynosiły aż 85.00, co przy wkładzie wynoszącym przysłowiową “dyszkę” dawało wygraną blisko 1000 PLN!

fot: www.everythingbarca.com

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! vNa kolana! Na kolana! Na kolana! vNa kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana! Na kolana!

Avatar

Ale jaja, ale jaja

Avatar

Frajerzy z Madrytu powinni się cieszyć, ze tak mało!

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.