Wpadki pewniaków

Gigantyczna wpadka Manchesteru City. Obstawiając zwycięstwo Norwich można było zgarnąć fortunę!

Udostępnij:
FacebookTwitter

Podopieczni Pepa Guardioli zagrali jeden z najsłabszych meczów podczas jego kadencji na Etihad Stadium i zupełnie zasłużenie ulegli beniaminkowi z Norwich. Nas jednak interesuje, ile wygrali typerzy, którzy przewidzieli tak sensacyjny scenariusz i postawili taki zakład u bukmachera?

Faworyt tego spotkania mógł być tylko jeden. City maszerowało od zwycięstwa do zwycięstwa, z kolei Norwich gładko poległo w 4/5 poprzednich meczów, a do starcia przeciwko mistrzom Anglii przystępowało bez 7 podstawowych graczy. Mało tego! Wyjściowa jedenastka Kanarków kosztowała zaledwie 6 milionów funtów, podczas gdy wartość podstawowego składu City wyceniono na… 406 milionów!!!

Tymczasem na boisku w ogóle nie było tego widać i to gospodarze nadawali ton wydarzeniom na murawie od pierwszych minut, wygrywając ostatecznie 3:2. Ile można było wygrać na tym meczu u bukmachera? Przekonajmy się.

Jakie błędy bukmacherzy popełniają najczęściej?

Zwycięstwo Manchesteru oddsmakerzy bukmachera wycenili na 1.07, remis wart był 13.00, natomiast kurs na triumf Norwich wynosił aż 35.00! Przed meczem opłacalny był nawet handicap azjatycki AH (+3) po kursie 1.81 od, co najlepiej ukazuje skalę sensacji.

Fortunę zgarnęli typerzy, którzy postawili zakład Norwich Ht/Ft po kursie 51.00 oraz gracze, którzy prawidłowo wytypowali Correct Score 3:2 po kursie 151.00. 

 

fot. independent.ie

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

ja prdl, no przecież to jest kurde nieprawdopodobne. To tylko w piłce może się zdarzyć takie coś. Najlepsze jest to, że oglądałem mecz i City wcale nie odpuściło, tylko że Norwich grało naprawdę zajebiście i w sumie wygrało w pełni zasłużenie. Football bloody hell

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.