Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Water polo – poradnik typera

Udostępnij:
FacebookTwitter

Na co zwrócić uwagę i gdzie typować piłkę wodną.

Zakłady na water polo

Wprowadzenie

Niewiele osób wie, że męska piłka wodna zadebiutowała w 1900 roku na Olimpiadzie w Paryżu. Natomiast damska wersja tej dyscypliny doczekała się swojego debiutu dopiero w 2000 roku w Sydney. Zakłady na e-sporty - krok po kroku. 

Piłka wodna jest popularna tylko w kilku krajach, przez co niewielu bukmacherów oferuje zakłady na tą dyscyplinę sportu. Najbardziej znana jest na Węgrzech, w Hiszpanii, we Włoszech, w  Chorwacji, Serbii, Australii, Francji czy Czarnogórze. Najważniejszy turniej to Olimpiada i na to wydarzenie większość bukmacherów wystawia kursy. Mistrzostwa Świata, Europy, Champions League, Adriatic League, Women Euro League czy rozgrywki ligowe we Włoszech, Hiszpanii i na Węgrzech są dostępne, ale u nielicznych.

Rodzaje zakładów przedmeczowych to przede wszystkim: 1X2, DNB, DC. W zakładach na żywo mamy zdecydowanie więcej możliwości, a do najbardziej popularnych należą handicapy.

Na co zwrócić uwagę przy typowaniu piłki wodnej?

Z doświadczenia wiemy, że bukmacherzy często się mylą z oszacowaniem prawidłowej linii. Zbyt mała ilość informacji o piłce wodnej, mała ilość spotkań, niszowe zainteresowanie tą dyscypliną sportu także odbija się także na oddsmakers, którzy raczej kierują się rankingami i statystykami. Pozostałe ważne elementy, takiej jak kontuzje czy absencje zawodników to  wielkie niewiadome. Odbierz darmowy bonus. 


Portale społecznościowe mogą być skarbnicą wiedzy. Najłatwiej i najtrafniej mogą wytypować Ci, którzy jeżdżą na mecze. Nawiązanie kontaktu z taką osobą zazwyczaj daje nam przewagę.

W wielu przypadkach te informacje przedmeczowe to jest skarb dla typera. Nie wie o nich bukmacher, oddsmaker czy inni gracze. Natomiast Ty posiadasz tą wiedzę i możesz to wykorzystać, a w długiej perspektywie powinno się to przełożyć na solidny zysk. Moim zdaniem to najlepszy sposób, żeby uzyskać przewagę nad bukmacherem w niszowych sportach czy ligach.

Poza tym, z naszych obserwacji wynika, że większe rozbieżności i pomyłki występują w kobiecej piłce wodnej. Wiąże się to zapewne z jeszcze mniejszą wiedzą bukmacherów.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.