Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Skuteczne typowanie pływania

Udostępnij:
FacebookTwitter

Pierwsze wzmianki o pływaniu pochodzą sprzed 7000 lat. Z czasem przekształciło się ono w dyscyplinę sportową i olimpijską - w programie Igrzysk Olimpijskich jest nieprzerwanie od 1896 roku. Z pływaniem związana jest również jedna z najbardziej nieprawdopodobnych historii w dziejach igrzysk - otóż w 2008 roku w Pekinie Amerykanin Michael Phelps zdobył 8 złotych medali. Nikt wcześniej, ani później nie powtórzył jego wyczynu.

Zakłady na pływanie

Zakłady bukmacherskie na pływanie

Najważniejsze imprezy w pływackim kalendarzu to Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy. I właśnie podczas tych zawodów miłośnicy pływania znajdą w bukmacherskiej ofercie najwięcej zdarzeń na swoją dyscyplinę.

Najczęściej obstawianym zakładem jest zwycięzca wyścigu, niejednokrotnie jednak kursy na faworytów są dosyć niskie, więc typerzy bardziej doświadczeni, opierając się na swojej wiedzy szukają cenniejszych typów. Bonus za przyjaciela - sprawdź. 

Kolejnym rodzajem zakładów dotyczących pływania zaproponowanym nam przez firmy bukmacherskie są te, dotyczące poprawnego wytypowania, czy dany zawodnik znajdzie się w top 3. Dysponując odpowiednią porcją informacji jesteśmy w stanie znaleźć pływaka niewymienianego w gronie faworytów, który uplasuje się na wysokiej pozycji.

Typerom, którzy najlepiej czują się wśród czarnych koni i zawodników o niższej pozycji w rankingu, firmy bukmacherskie oferują zakłady H2H. Całkiem niezłe kursy znajdziemy również w zakładach dotyczących najszybszego okrążenia.

Czym kierować się w skutecznym typowaniu pływania?

Wszelkie informacje, które zdobędziemy o zawodach i pływakach będą działały wyłącznie na naszą korzyść. Prześledźmy zatem historię ich kariery, na jakim są jej etapie (czy są zawodnikiem młodym, “na dorobku” czy też powoli kończy się ich przygoda ze sportem?). Dla wielu pływaków olimpijski medal jest spełnieniem marzeń, jeśli nie mają go jeszcze w swoim dorobku, możemy przypuszczać, że dadzą z siebie wszystko, aby go zdobyć. Jak obstawiają najlepsi typerzy?

W dobie internetu i mediów społecznościowych zdobycie wiadomości na temat interesującego nas sportowca nie stanowi najmniejszego problemu. Korzystajmy więc z możliwości, jakie daje nam dzisiejszy świat. Każda informacja, każda plotka sprawi być może, że będziemy o krok przed bukmacherem. Twitter, Instagram czy Facebook powiedzą nam niekiedy więcej, niż wszelkie branżowe portale i statystyki.

Co nie oznacza, że nie musimy być z nimi za bieżąco. Musimy jak najbardziej. Wszelkie statystyki, forma zawodników i ulubione dystanse są podstawą każdego udanego zakładu. Są doskonali zawodnicy na dystansie 200 metrów, którzy kompletnie nie radzą sobie na 400 metrów. Lub na odwrót. Zwłaszcza w pomyłkach bukmacherów co do skuteczności pływaków na poszczególnych dystansach upatrujmy naszej szansy.

Kilka lat temu był taki moment, że teamy pływackie prześcigały się w nowinkach technicznych, m.in. stosowano stroje poliuretanowe wykorzystujące technologie stosowane przy produkcji kombinezonów  dla kosmonautów z NASA. Chodziło głównie o zmniejszenie oporu wody, a same stroje nazywano “skórą rekina”. Zaczął się jednak niebezpieczny dla sportowej rywalizacji wyścig zbrojeń, gdzie bardziej liczył się strój niż forma czy umiejętności, doszło do sytuacji, że rekordy świata zaczęto dzielić na te ustanowione w strojach tekstylnych i poliuretanowych. Postanowiono jednak od tego odejść, tak więc obecnie nie musimy zwracać uwagi na sprzęt jakim dysponują pływacy.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

prednisone killed my dog

Avatar

Stromectol

Avatar

Propecia

Avatar

Cialis

Avatar

priligy tablet

Avatar

Viagra

Avatar

Lasix

Avatar

canadian pharmacy prednisone

Avatar

Neurontine

Avatar

Zithromax

Avatar

how long does it take plaquenil to work for lupus

Avatar

Lasix

Avatar

stromectol 12mg

Avatar

Propecia

Avatar

cialis cheapest online prices

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

  • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.