Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Jak z powodzeniem typować hokej na trawie

Udostępnij:
FacebookTwitter

Hokej na trawie to wbrew pozorom bardzo popularna dyscyplina. Pierwsze o niej wzmianki pochodzą sprzed 2200 lat, w programie Igrzysk Olimpijskich jest obecna od 1908 roku a uprawia ją 3 miliony ludzi w ponad 100 krajach świata.

Zakłady na hokej na trawie

Hokej na trawie w zakładach bukmacherskich

Najważniejszą imprezą dla tej dyscypliny są oczywiście Igrzyska Olimpijskie oraz w nieco mniejszym stopniu Mistrzostwa Świata. Wtedy również większą aktywność wykazują zarówno bukmacherzy jak i typerzy. I pomimo faktu, że w trakcie igrzysk większość szanujących się firm bukmacherskich posiada ofertę na hokej na trawie to traktują ją nieco z przymrużeniem oka, a ich ewentualne pomyłki przy ustalaniu kursów stwarzają szansę dla nas.

Jak w większości gier zespołowych do dyspozycji mamy klika wariantów zakładów, a zatem tradycyjny 1x2, handicapy (-1.5 / +1.5) oraz under / over goli.

Skuteczne obstawianie

 • Typowanie wyników hokeja na trawie to idealne rozwiązanie dla graczy szukających atrakcyjnego rynku z niewysokimi limitami. Bukmacherzy doskonale zdają sobie sprawę, że ewentualne straty odrobią z nawiązką na innych rynkach. Poza tym ich wiedza na temat tej dyscypliny często nie zwala z nóg, co stwarza okazję dla nas na wyłapanie korzystnego kursu. Tych najbardziej cennych szukajmy w liniach underowych / overowych, gdyż tam najczęściej popełniane są pomyłki.
   
 • Dla nikogo nie powinno to być zaskoczeniem - wiedza na temat drużyn oraz poszczególnych graczy to warunek absolutnie konieczny. Znajdźmy zatem informacje na temat poprzednich turniejów, prześledźmy historie pojedynków H2H (zwłaszcza ilość padających goli) oraz sprawdźmy aktualne tabele i rankingi.
   
 • Poszukując newsów dotyczących hokeja na trawie korzystajmy z pomocy portali społecznościowych, Facebooka, Instagrama oraz Twittera. Znajdziemy tam niejednokrotnie informacje o kontuzji, gorszym samopoczuciu bądź kłopotach rodzinnych któregoś z graczy. Taka wiedza może pozwolić nam być o krok przed bukmacherem ustalającym kursy.
   
 • W zależności od rangi meczu trenerzy mogą wystawić mocniejszy lub słabszy skład. Jednak czekanie z wytypowaniem wyniku do ostatniej chwili wiąże się z ryzykiem spadku kursów. Próbujmy zatem bazując na naszych informacjach lub nawet plotkach z portali społecznościowych przewidzieć w jakim zestawieniu wyjdą obie ekipy. Ryzyko oczywiście nieco większe,ale również wyższe kursy.

Skuteczne obstawianie snookera. 

Udostępnij:
FacebookTwitter

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.