Tutoriale bukmacherskie - poradnik bukmacherski

Neteller

Udostępnij:
FacebookTwitter

Neteller jest jednym z najbardziej popularnych portfeli internetowych, z którego usług korzysta kilkadziesiąt milionów zadowolonych klientów z ponad 200 krajów świata. Umożliwia on błyskawiczne i łatwe przelewy oraz płacenie za zakupy i usługi online. Firma od lat znajduje uznanie w oczach miłośników bukmacherskich zakładów sportowych - szacuje się, że 80% wszystkich transakcji ma związek z zakładami online.

Neteller Bettingwell

Co to jest Neteller?

 • Darmowe założenie i prowadzenie konta
 • Dostępność środków 24 / 7
 • Szybkie transakcje
 • Obsługa wielu walut 
 • Karta Net+ MasterCard

Neteller to wirtualny portfel. Firmę założono w 1999 roku, jej główna siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, a jej wiarygodność potwierdza pieczęć brytyjskiego nadzoru finansowego. Z usług skorzystać mogą obywatele ponad 200 krajów świata, jednym z niewielu warunków do spełnienia jest pełnoletniość.

Najlepsze bonusy okolicznościowe.

Korzystanie z usług Netellera jest łatwe i przyjemne, nie różni się zbytnio od obsługi tradycyjnego konta bankowego - z jedną, istotną różnicą - założenie i obsługa konta w Neteller odbywa się w 100% online. Konto, zupełnie za darmo, może założyć każdy - jedynymi warunkami są dostęp do internetu oraz ukończone 18 lat. Konto w Neteller możemy traktować na równi z tradycyjnym kontem bankowym, jego funkcje nie odbiegają w żaden sposób od tych, które proponują tradycyjne rachunki bankowe online. Dzięki karcie debetowej Net+ Mastercard możemy dokonać wypłaty zgromadzonych środków z dowolnego bankomatu, a jedną z najważniejszych, a być może najważniejszą zaletą posiadania konta w Neteller jest brak jakichkolwiek kosztów związanych z jego założeniem, a później prowadzeniem. Te i inne rzeczy sprawiają, że konto w Neteller zakłada tak wielu typerów bukmacherskich.

Założenie konta w Neteller

Założenie konta trwa kilka minut i nikomu nie powinno sprawić większych trudności. A zatem po kolei:

1. Na stronie głównej klikamy w opcję “DOŁĄCZ ZA DARMO” - zostajemy przeniesieni do formularza rejestracyjnego

2. Wypełniamy formularz rejestracyjny

3. Chwilę później otrzymujemy e-mail z linkiem aktywacyjnym.

4. Konto jest już aktywne (np. możemy przelać środki na konto wybranej firmy bukmacherskiej), ale żeby w pełni z niego korzystać, musimy pozytywnie przejść proces weryfikacyjny (wysyłamy skan dowodu osobistego, prawa jazdy lub paszportu).

Wpłata środków na konto Neteller

Przelanie środków na nasze konto w Neteller jest proste i intuicyjne - po kliknięciu opcji “DOKONAJ WPŁATY” jesteśmy krok po kroku prowadzeni przez dalsze etapy. Wpłaty dokonać możemy jedną z 40 metod - niektóre są całkowicie darmowe, przy innych pobierana zostaje niewielka prowizja, dlatego przed złożeniem depozytu warto zapoznać się z aktualnymi opłatami. Bukmacherzy online.

 • Przelew bankowy - za darmo
 • Visa, MasterCard - 1,9% - 4,95% od wpłaty
 • Skrill - 3%
 • Bitcoin - 1%
 • Przelewy24 - 1,5%
 • PayU - 3,5%
 • Paysafecard - 7%

Wypłata środków z konta Neteller

Z założenia Neteller miał być wirtualnym portfelem i służyć do płatności za zakupy lub usługi online. Umożliwia on jednak również wypłatę środków, a zrobimy to na kilka sposobów. Te najpopularniejsze to:

 • Wypłata na konto bankowe - opcja kosztowniejsza - każdorazowo €7.50  oraz bardziej czasochłonna (3 - 10 dni roboczych).
   
 • Karta Net+ MasterCard - jej funkcje nie odbiegają w żaden sposób od tradycyjnej karty MasterCard. Zapłacimy nią za wszystkie zakupy i usługi zarówno online, jak i w punktach stacjonarnych. Jedyny koszt związany z posiadaniem karty ponosimy w momencie jej wydania, jest to opłata jednorazowa i wynosi €10 . Przy użyciu karty Net+ nie tylko dokonamy płatności, ale również wypłacimy nasze środki w dowolnym bankomacie - koszt takiej transakcji to 0 - 1.75%.

Jak skontaktować się z supportem Neteller?

Często pytacie nas, jak skontaktować się z działem obsługi klienta Neteller? Wydawać by się mogło, że tak globalna marka, jak Neteller dba o swoich klientów i nie ma nic łatwiejszego, niż skontaktowanie się z pracownikiem supportu. I tak rzeczywiście jest… o ile wiemy jak to zrobić. W czym rzecz? Otóż w dziale obsługi klienta mamy pasek wyszukiwania (miejsce, w którym wpisujemy nasze zapytanie) oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Nigdzie nie znajdziemy żadnego kontaktu, numeru telefonu, adresu mailowego czy live czata. Opcje te pojawiają się dopiero po wpisaniu frazy “KONTAKT Z NETELLER” w pasku wyszukiwania. Dalej powinniście poradzić sobie sami.

Podsumowanie

Neteller to na ten moment uznana marka, również - a może przede wszystkim - wśród typerów bukmacherskich. Przewidujemy, że w nadchodzących latach jej popularność będzie tylko rosła i z czasem zajmie sporą część rynku transakcji online. Wirtualny portfel Neteller wypróbowaliśmy na własnej skórze i z czystym sercem możemy tę opcję polecić.

Udostępnij:
FacebookTwitter

Komentarze

Avatar

what are the most common side effects of gabapentin?

Avatar

Prednisone

Avatar

buy lasix

Avatar

plaquenil manufacturer

Avatar

Stromectol

Napisz nowy komentarz

The content of this field is kept private and will not be shown publicly.

Restricted HTML

 • Allowed HTML tags: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
 • Lines and paragraphs break automatically.
 • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Bonusy i promocje bukmacherskie

Bonusy Bukmacherskie

Przedstawiamy Wam aktualne, wybrane bonusy bukmacherskie oferowane przez bukmacherów online. Aby dowiedzieć się więcej o bonusach, odwiedź nasz poradnik bonusowy.

Darmowe typy

Darmowe typy bukmacherskie

W tym miejscu znajdziecie zawsze darmowe typy bukmacherskie, starannie wyselekcjonowane przez współpracujących z nami profesjonalnych typerów.

Aktualne darmowe typy
SINGLE
Stawka: 3/10
piłka nożna Olympique Marsylia - Paris Saint-Germain
Rodzaj typu: BTTS | Kurs: 1.60 3/5